Recenze - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Recenze - příslušenství

LG Flatron IPS 234V v praxi

17. srpna 2012, 12.12 | V první polovině letních prázdnin jsme testovali širokoúhlý 23palcový LED LCD monitor LG série IPS4. LG Electronics tento monitor z řady Flatron označuje IPS234V-PN a ukazuje na něm, že IPS panely už nejsou určeny jen profesionálním grafikům a dalším náročným uživatelům. Monitor poskytuje výborné zobrazení: široký pozorovací úhel, kvalitní podání barev a vysoký jas. Je vhodný nejen pro hraní her, sledování filmů a práci s internetem, ale i pro editaci fotografií.

 

 

 

AMD FirePro V5900, dvougigový střízlík

16. srpna 2012, 11.16 | Profesionální grafické karty jsou do značné míry zvláštním segmentem trhu. Papírově často zaostávají za herními sourozenci, technologicky jsou nezřídka o stupínek níže, ale přesto mají co nabídnout. AMD FirePro V5900 není v tomto ohledu výjimkou. Zajímavá karta se zajímavou výbavou a také vlastnostmi. Střízlík.

 

 

 

Varta V-MAN Power Pack

1. července 2012, 20.28 | Varta v řadě Professional nabízí vedle velké univerzální domácí nabíjecí stanice také toto kompaktní řešení nabíjení baterií a akumulátorů různých drobných elektronických přístrojů a mobilních zařízení, jako jsou mobilní telefony, přenosné GPS navigace nebo MP3/MP4 přehrávače.

 

 

 

Varta V-Man Home Station

24. června 2012, 17.08 | Speciálně koncipovaná domácí nabíjecí stanice představuje komplexní řešení nabíjení baterií a akumulátorů různých drobných elektronických přístrojů a mobilních zařízení a také dvojic tužkových a mikrotužkových NiMH akumulátorů. Lze ji s výhodou využít v domácnosti, ve studiu nebo v kanceláři.

 

 

 

EIZO CG 223W v rychlém redakčním testu

30. dubna 2012, 00.00 | Monitory EIZO řady CG patří k respektované špičce v oblasti zobrazování grafiky, fotografie i videa. Do testu se nám na krátkou dobu dostal jeden z nejdostupnějších modelů CG223W. Pro koho je určen a co za vynaložené prostředky nabízí?

 

 

 

Tužkové akumulátory Energizer Extreme a Precision a nabíječka Intelligent

18. dubna 2012, 00.00 | Vyzkoušeli jsme nové nabíjecí tužkové články NiMH Energizer řady Extreme a Precision. Mají vylepšené vlastnosti, vyšší kapacitu a dlouhou životnost. Jsou nového typu, tedy s možností dlouhodobého skladování v nabitém stavu s minimalizovaným samovolným vybíjením. K dispozici jsme měli také nabíječku Intelligent CHP41EU.

 

 

 

Sigma 12–24 mm 1:4,5–5,6 II DG HSM

6. dubna 2012, 00.00 | V uplynulém období jsme vyzkoušeli dva zoomové objektivy z dílny Sigma: 17–50 mm 1:2,8 EX DC OS HSM a tento mimořádně širokoúhlý, kompatibilní i s digitálními zrcadlovkami s plnoformátovým snímačem, odpovídajícím ploše políčka 35mm kinofilmu.

 

 

 

Malá vodotěsná fotobrašna Ortlieb Protect

29. března 2012, 00.00 | Odolná, vodotěsná a prachotěsná brašna je svými rozměry a provedením určena hlavně pro uložení a transport kompaktního fotoaparátu, případně obdobně kompaktní digitální videokamery, anebo dalekohledu – triedru.

 

 

 

Vodotěsná fotobrašna Ortlieb Aqua-Cam L

21. března 2012, 00.00 | Mohli jsme vyzkoušet další dvě odolné, vodotěsné a prachotěsné brašny pro foto-video vybavení značky Ortlieb z nabídky Azub Bike, větší Aqua-Cam L a minibrašnu Protect. Oba modely jsou z jedné řady, mají tudíž hodně společného, ale i několik odlišností, na které samozřejmě také zaměříme svou pozornost.

 

 

 

Stativ Feisol Tournament CT-3442 Rapid v praxi

19. března 2012, 00.00 | V dnešním testu si představíme karbonový stativ Feisol CT-3442 Rapid, který aspiruje na začlenění mezi špičkové stativy určené zejména pro fotocestovatele. Jak si vede ve srovnání se značkami, jako je Gitzo?

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: