Aktualizace softwaru pro kameru Panasonic AG-HPX600 P2 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Aktualizace softwaru pro kameru Panasonic AG-HPX600 P2

12. února 2013, 12.34 | Aktualizace softwaru AG-SFU603G doplňuje funkci LiveU. Na videokameře lze ovládat spuštění a zastavení přenosu a zobrazit stav. Nové rozšíření možností umožní živé přenosy přes LiveU, neboť je možno odesílat videosignál přes 3G sítě telefonních operátorů.

 

 

Společnost Panasonic Corporation připravila exkluzivně pro P2 kamery AG-HPX600 aktualizaci softwaru AG-SFU603G, která rozšíří jejich funkcionalitu. Pro toto rozšíření je třeba software nejprve nainstalovat. Do kamery AG-HPX600 jej lze bezplatně stáhnout z webových stránek společnosti Panasonic. Pak je třeba zakoupit aktivační klíč a vložit do software. Podrobné informace vám poskytne prodejní tým nebo je na webu Panasonic.biz/sav/

 

aktualizace software pro videokameru Panasonic AG-HPX600 P2

 

 

Řešení kombinuje funkci odesílání videa LiveU s nejnovějšími produkty Panasonic pro televizní vysílání, a nabízí tak ucelené řešení pro živé přenosy. AG-SFU603G je softwarová aktualizace, která integruje lehké přenosné vysílací řešení LiveU LU40 s HD kamerou AG-HPX600. Informace o zařízení LiveU LU40 jsou na webu Sanshin Electronics, Co., Ltd., nebo LiveU.tv/LU40i.html.

 

aktualizace software pro videokameru Panasonic AG-HPX600 P2 - detail I

 

Zařízení LiveU LU40 a AG-HPX600 jsou propojena prostřednictvím rozhraní SDI a USB. Živý přenos z kamery (signál v kvalitě HD nebo SD) lze pomocí zařízení LU40 přenášet až přes šest připojení. Tato inovace umožní ovládání spuštění a zastavení přenosu z kamery AG-HPX600 a zobrazení stavu zařízení LU40 v hledáčku kamery AG-HPX600. Kameramani tak mohou bezpečně vidět, zda jsou v živém přenosu.

 

detail II

 

Systém volitelných inovací byl u videokamery AG-HPX600 P2 zaveden proto, aby bylo možné nainstalovat pouze potřebné funkce, například připojení k Internetu u modelu AG-SFU601G nebo záznam VFR u modelu AG-SFU602G. Po této nejnovější inovaci modelu AG-SFU603G bude následovat podpora dalších inovativních technologií, jako jsou „microP2 karty“ nebo „AVC-ULTRA kodek“. Díky spolupráci s LiveU posílí společnost Panasonic svá partnerství s různými společnostmi nabízejícími vysílací řešení a nabídne zákazníkům nové možnosti práce vycházející ze síťových funkcí videokamer P2.

 

detail III

 

Příklad využití? Kterýkoli kameraman v terénu bez nutnosti „mít k ruce“ přenosový vůz, mobilní kameraman na motorce, sněžném skůtru nebo motorovém člunu.

 

Software AG-SFU603G bude v Evropě dostupný na konci února za doporučenou prodejní cenu 270 € bez DPH.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: