Bezlampové HD projektory Panasonic PT-RZ470/RZ370 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Bezlampové HD projektory Panasonic PT-RZ470/RZ370

10. února 2013, 23.27 | Panasonic System Communications Company Europe představila první profesionální bezlampové HD projektory, využívající svítivé LED a laserové diody. Tento světelný zdroj má životnost 20 000 hodin. Projektory nabízejí profesionální funkce, připojení Digital Link a několik druhů instalace pro pružné a široké možnosti použití.

 

 

Projektory Panasonic PT-RZ470 a PT-RZ370 mají konvenční lampu nahrazenu svítivými LED a laserovými diodami, které dále posiluje technologie Panasonic umožňující, aby dlouhodobě poskytovaly vysoký jas přesahující 3000 lm. První bezlampové projektory Panasonic jsou nabízeny ve dvou samostatných řadách, PT-RZ470 a PT‑RZ370, a každá řada je nabízena ve dvou rozlišeních, 1080p (1920 × 1080 px) a WXGA (1280 × 800 px).

 

bezlampové HD projektory Panasonic PT-RZ470 a PT-RZ370

 

Projektory jsou navrženy především pro vzdělávací instituce a profesionální aplikace, jako jsou muzea nebo digitální reklamní plochy, a nahrazují staré projektory, které dosud vyžadují čištění filtrů. Nové modely jsou spolehlivé, využívají technologii HDBaseT a mají provozní životnost světelného zdroje přibližně 20 000 hodin. Jejich odolnost je posílena jednočipovým zobrazovacím zařízením DLP. Projektory mají dlouhou životnost, vysoký jas a vysokou kvalitu obrazu díky přesnosti optického inženýrství a efektivitě použitého chlazení. Výkonnější řada RZ470 poskytuje kontrastní poměr přesahující 20 000 : 1 pro vysoce kvalitní podání černé a rozlišení podrobností. 

 

bezlampové HD projektory Panasonic PT-RZ470 a PT-RZ370

 

Projektory PT-RZ470 a PT-RZ370 využívají technologii Panasonic Daylight View, která využívá vestavěný senzor okolního světla pro zachování stálé kvality obrazu při změně okolních podmínek. Díky jasnému podání barev a širokému barevnému prostoru jsou tyto projektory ideální pro použití v jasně osvětlených místnostech. Mají dvojnásobný zoom a velký rozsah posunu objektivu, což umožňuje snadno vyměnit instalaci bez nutnosti přemístit stávající univerzální stropní závěsy. Disponují také režimem simulace DICOM pro využití při vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví.

 

bezlampové HD projektory Panasonic PT-RZ470 a PT-RZ370 - technologie

 

Řada PT-RZ470 podporuje instalaci v rozsahu 360 ° a projekci v režimu na výšku. K realizaci takovýchto speciálních projekcí není potřebné žádné komplikované zrcadlo, což umožňuje změnit a rozšířit způsob použití projektorů v různých aplikacích.

 

Panasonic PT-RZ470 a PT-RZ370 - Digital Link a LAN

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: