Chytrý all-in-one monitor Acer s Androidem - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Chytrý all-in-one monitor Acer s Androidem

2. března 2013, 10.41 | Acer Smart Display DA220HQL je chytrý all-in-one monitor se systémem Android. Je Full HD, víceúčelový, s více režimy, multidotykový, pro více uživatelů, pro domácnosti i firmy. Nabízí celou řadu využití, od běžného, kterou od monitoru vyžadujeme nejvíce, až po funkci informační tabule nebo tabletu. V prodeji má být koncem dubna za základní doporučenou prodejní cenu 8990 Kč.

 

Monitor Acer Smart Display DA220HQL je určen běžným uživatelům pro domácí použití jako zobrazovač nebo pro surfování na webu, ale dobře poslouží i firmám k jejich interaktivním nebo informativním řešením. Nový AIO monitor zcela mění pohled na to, co by měl monitor dělat. Je inteligentní zevnitř i zvenčí, funguje nezávisle na počítači, má Full HD zoobrazení, bohaté uživatelské rozhraní a surfování jako na tabletu.

 

Je to víceúčelový multidotykový monitor s několika režimy. Má 21,5" Full HD displej s optickým dvoubodovým multidotykovým ovládáním, dvoujádrový procesor s taktovacím kmitočtem 1 GHz, 8 GB diskové kapacity a zabudovaný miniaturní digitální foto-video přístroj s rozlišením snímače 1,2 Mpx.

 

chytrý all-in-one monitor Acer s OS Android

 

Jedním kliknutím může být uživatel na sociálních sítích: Skype, Messenger, Google+, YouTube, Google Talk, vyhledávání, mapy a tisíce aplikací jsou dostupné v obchodu Google Play. Rozhraní Acer Ring zlepšuje multitasking a přináší uživatelům rychlý přístup k jakékoli aplikaci na jakékoli obrazovce. Widgety poskytují rychlý a přímý přístup k obsahu a uchovávají v popředí často žádané informace a nejnovější aktualizace. Acer Ring také nabízí snadný a rychlý přístup ke všem aplikacím z libovolné obrazovky a zachycuje cokoli, co uživatel chce – od obrázků v článcích na webu, po mapy a usměvavé tváře přátel.

 

Díky funkci instant-on se monitor Acer DA220HQL probudí z režimu spánu za 1,5 sekundy. Díky kombinaci těchto funkcí a virtuální Google klávesnice s funkcí XT9 pro více jazyků, bude mít uživatel pocit, jako by pracoval na tabletu, ovšem s velkou zobrazovací plochou. Podporuje funkci AcerCloud, tedy řešení pro sdílení souborů a správu multimédií. AcerCloud umožňuje uživatelům snadno stáhnout, užívat a sdílet své multimediální a datové soubory s pomocí různých chytrých zařízení. Také zjednodušuje správu digitálních dat v různých mobilních zařízeních bez ohledu na platformu. Přitom je na nových produktech od společnosti Acer zdarma.

 

chytrý all-in-one monitor Acer s OS Android

 

Pro zvýšení funkcionality a produktivity má chytrý monitor Acer DA220HQL široké možnosti připojení: trojici USB portů, čtečku karet MicroSD, ethernetové připojení, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth i konektor Micro HDMI pro připojení notebooku nebo tabletu, u kterého chce uživatel rozšířit pracovní plochu.

 

Monitor má moderní design, velmi tenký profil, stříbrný lem s reproduktory a Full HD panel s úhlopříčkou 21,5 palce. Pro snadnější ovládání dotyky lze monitor ergonomicky naklonit od úhlu 20 ° až do 75 °. Pozorovací úhly jsou 178 ° při zachování brilantních barev. Kontrastní poměr 1000:1 umožňuje prohlížení ve velmi tmavém i jasném prostředí.

 

chytrý all-in-one monitor Acer s Androidem

 

Acer Smart Display DA220HQL – základní údaje přehledně:

Displej: 21,5 " Full HD LED/1920 × 1200 px, 16:9, dvoubodové optické dotykové ovládání

Kontrastní poměr: 1000:1

Jas: 250 cd/m2

Zobrazené barvy: 16,7 milionu

Doba odezvy: 12 ms

Procesor: TI OMAP 4428, dvoujádrový ARM Cortex-A9, 1 GHz

Úložiště: 8 GB ROM/1 GB RAM

Operační systém: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Webkamera: 1,2 Mpx

Náklon: 20–75 °

Konektivita: 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 + EDR, Ethernet

Vstupy/výstupy: MicroSD, 3× USB, Micro HDMI, 3,5mm audio jack

Reproduktory: 2× 1 W

Hmotnost: 4,8 kg

Připevnění na stěnu: držák Vesa

 

Acer DA220HQL bude k dostání na konci dubna letošního roku za cenu od 8990 Kč s DPH. 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: