HAL3000 OC Edition Crysis 3 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

HAL3000 OC Edition Crysis 3

2. března 2013, 11.54 | Nová herní počítačová sestava od společnosti HAL3000 byla oficiálně uvedena do prodeje 21. února spolu s hrou Crysis 3 jako bonusem. Je to přetaktovaná, extrémně vyladěná sestava s designem Crysis 3 – HAL3000 OverClock Edition Crysis 3, která splní nejnáročnější požadavky počítačových hráčů i fajnšmekrů toužících po maximálním výkonu.

 

Zpráva uvádí, že výrobce pečlivě vybrané komponenty sestavy už při výrobě odborně přetaktoval pro zajištění špičkového a spolehlivého chodu v náročných aplikacích a moderních 3D hrách v maximálním rozlišení.

 

Vysoký výkon sestavy na první pohled reprezentuje designově vyladěná skříň Zalman s tematickým motivem Crysis 3, která je navíc s modrým podsvícením chladících ventilátorů. Skříň je doplněna o kontrolní/ovládací panel ventilátorů, který nabízí přehled o teplotách, otáčkách a spotřebě energie celé sestavy.

 

HAL3000 OC Edition Crysis 3

 

Vysoké nároky na spotřebu energie v plné zátěži bez potíží splňuje napájecí zdroj Zalman 750W s tichým 140mm ventilátorem. Celá sestava je založena na základní desce MSI osazené čipovou sadou Intel Z77. Procesor Intel i5 s původní taktovací frekvencí 3,4 GHz s přetaktovaným chodem na 4,2 GHz a doplněný o účinný chladič Zalman se 135mm ventilátorem poskytuje velký výkon, který ještě podporuje přetaktovaná operační paměť 16 GB TEAM RAM DDR3 1866 MHz Xtreem Dark.

 

Plynulý chod nejnáročnějších her zajišťuje přetaktovaná grafická karta MSI R7950 TWIN FROZR se 3 GB DDR5. Sestavě HAL3000 OC Edition Crysis 3 samozřejmě nechybí ani komfortní dostatek místa pro uložení dat v podobě primární 240GB SSD disku Intel a pevného disku WD s kapacitou 2 TB. Nechybí multimediální DVD vypalovací mechanika a univerzální čtečka karet Samsung.

 

HAL3000 OC Edition Crysis 3 - tabulka

 

Výrobce zaručuje odolnost a trvanlivost všech komponent sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3, uvádí, že každá součástka musí i při přetaktování na nejvyšší výkon splňovat přísné teplotní a výkonností parametry. Hladký chod špičkové sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 se opírá o přísný a detailní testovací proces, v němž jsou všechny komponenty podrobeny 48hodinové simulované zátěži na maximální výkon. Taková situace při běžném používání samozřejmě nikdy nenastane, ale každý počítač nesoucí logo HAL3000 musí tímto testem projít bez přerušení.

 

HAL3000 OC Edition Crysis 3

 

Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 OC Edition Crysis 3 je 38 956 Kč s DPH. A výrobce k této sestavě dává jako dárek plnou verzi nejnovější hry Crysis 3 Hunter edition. Na sestavu je od výrobce záruka 36 měsíců. Více informací na webech HAL3000.cz a HAL3000.sk.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: