HP: nové monitory a notebooky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

HP: nové monitory a notebooky

17. ledna 2013, 10.54 | Společnost HP na veletrhu CES 2013 představila řadu novinek. K nejzajímavějším patří první LCD monitor vybavený technologií Beats Audio – 27palcový IPS panel HP ENVY nebo nejlevnější notebook HP s dotykovým displejem – model Pavilion TouchSmart Sleekbook.

 

 

První LCD monitor s technologií Beats Audio

 

Na návrhu monitoru HP ENVY 27ʺ IPS s technologií Beats Audio se podílela společnost Beats by Dr. Dre. Zabudované reproduktory směřující nahoru nabízejí výbornou reprodukci středních a vysokých tónů i kvalitní basy. Zvuk ve studiové kvalitě dostupný prostřednictvím monitoru HP ENVY 27 umožňuje kvalitní poslech hudby.

 

HP ENVY 27inch IPS monitor

 

Díky designu s důrazem na co největší plochu obrazovky vzhledem k tělu monitoru (edge-to-edge), kompaktnímu provedení s tloušťkou jen 13,95 mm v horní části a tenké hliníkové základně ušetří uživatelé místo na pracovním stole. Monitor také uspokojí požadavky nejnáročnějších uživatelů z hlediska vysoké kvality přehrávání videa.

 

Nový 27palcový monitor má LCD panel s rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů (Full HD). Jedná se o panel IPS – In-Plane Switching, který má pozorovací úhly 178 ° v horizontálním i vertikálním směru a vysoký kontrast i jas pro lepší integritu obrazu, než mají tradiční panely typu TN – Twisted Nematic.

 

Monitor HP ENVY 27ʺ IPS má být dostupný od 4. února za prodejní cenu 449 € (11 485 Kč).

 

HP Pavilion Sleekbook

 

Tenké a lehké notebooky

 

Cenově dostupné notebooky HP Pavilion TouchSmart Sleekbook s dotykovým displejem a HP Pavilion Sleekbook mají tenké a lehké provedení, ale současně i vysoký výkon, jehož základem jsou procesory AMD A-Series typu APU, které v jednom pouzdře obsahují jádra CPU a GPU (centrální procesorovou i grafickou jednotku). Mají 15,6ʺ HD displej, až 1 TB úložného prostoru pro aplikace, filmy, hudbu, fotografie, dokumenty a jiná data, Dolby Advanced Audio, výměnný akumulátor a pohodlnou numerickou klávesnici. Nabídka portů obsahuje výstup HDMI a rozhraní USB 3.0 a USB 2.0 pro rychlé připojení mobilních zařízení a dalšího příslušenství.

 

Modely HP Sleekbook obsahují také různé funkce HP, například HP CoolSense pro automatické přizpůsobení chlazení aktuálnímu vytížení hardwaru nebo HP ProtectSmart pomáhající chránit data uložená na pevném disku při případném pádu notebooku. Uživatelé mohou také využívat portál HP Connected Music s přístupem k hudební tvorbě předních světových umělců díky partnerství HP a Universal Music Group, největšího světového hudebního vydavatelství. Prostřednictvím HP Connected Music v domácích počítačích HP se systémem Windows 8 mohou uživatelé přistupovat i k balíčkům HP Music Rewards Packages, soutěžit o atraktivní hudební zážitky a dozvědět se více o připravovaných hudebních albech a novinkách.

 

Notebooky HP Pavilion Sleekbook by měly být v regionu EMEA dostupné během ledna za cenu začínající na 499,99 € (12 790 Kč), model Pavilion TouchSmart Sleekbook od února s cenou začínající u 699,99 € (17 906 Kč).

 

HP x2401 a Pavilion IPS monitory

 

Inovativní LCD monitory pro domácnosti i firmy

 

Monitory HP Pavilion IPS (modely 22xi-23xi) přinášejí špičkovou technologii IPS pro každodenní použití za dostupnou cenu. Díky pozorovacím úhlům 178 ° v horizontálním i vertikálním směru nabízejí jasný a ostrý obraz po celé zobrazovací ploše. Vynikají také tenčím provedením a bohatými možnostmi připojení s podporou digitálních, multimediálních i analogových výstupů. Mezi unikátní funkce HP patří upravitelné úsporné režimy a nastavení s využitím software HP My Display – uživatelé mohou rozdělit obrazovku pro násobné otevření oken aplikací a uložit tato nastavení pro další spuštění počítače. V regionu EMEA jsou tyto monitory dostupné, model 22xi za cenu 169 € (4323 Kč) a model 23xi za 189 € (4835 Kč).

 

Monitor HP x2401 s 24ʺ LCD  panelem s LED podsvícením nabízí ultratenké provedení s podporou technologie MVA, která zajišťuje větší pozorovací úhly se živými a konzistentními barvami. Nabízí nastavitelný stojan, L-konektory pro přichycení kabelů v zadní části stojanu pro „čistý“ design, nechybí ani DP/HDMI konektivita či VESA držák. Díky preciznímu provedení v designu broušeného kovu a celkově propracovanému vzhledu je monitor ideálním řešením pro zákazníky, kteří preferují styl a inovace. V regionu EMEA je monitor dostupný za cenu 249 € (6369 Kč).

 

HP Pro Display family

 

Monitory HP Pro Display s LED podsvícením, dostupné v 20ʺ a 21,5ʺ provedení, vylepšují uživatelské pohodlí při každodenním používání v kanceláři. Jsou praktické, spolehlivé a navržené s důrazem na úsporu energie, nabízejí skvělý výkon pro dosažení křišťálově čistého obrazu s ostrými texty i obrázky na větší ploše displeje. Vylepšený podstavec na zadní straně monitoru zajišťuje ideální polohu displeje a pohodlnější zobrazení obsahu. Modely řady HP ProDisplay budou v regionu EMEA dostupné v březnu 2013 za ceny od 169 € (4323 Kč) do 189 € (4835 Kč).

 

HP ZR2330w

 

Monitor HP ZR2330w IPS s LED podsvícením nabízí podnikovou úroveň výkonu za dostupnou cenu. IPS technologie zajišťuje skvělé barevné podání z takřka jakéhokoli úhlu a rozšířené možnosti připojení usnadňují použití s více obrazovkami. Porty VGA, DVI a DisplayPort spolupracují s tradičními i novými přístroji, zabudované USB porty navíc umožní připojit i univerzální periferie. Upravovat lze výšku, naklonění a otočení podél osy či na výšku (Pivot). Monitor bude v regionu EMEA dostupný od 1. února 2013 za cenu 299 € (7648 Kč).

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: