LG Electronics: Nové dokovací reproduktory - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

LG Electronics: Nové dokovací reproduktory

7. září 2012, 08.23 | Nové, technicky vylepšené „dokovací reproduktory“ LG ND8520, ND5520, ND4520 a ND3520 se hodí ke každému chytrému zařízení, nabízejí bezdrátový přenos, dotykové uživatelské rozhraní, funkci Dual Docking, vybroušený zvuk a lepší kompatibilitu s chytrými přístroji. Poskytnutím nových způsobů připojení LG Electronics reaguje na potřeby nastupující generace, která si už život bez chytrých přístrojů nedokáže představit.

 

Model ND8520

má působivý, stylový design v podobě kostky a je kompatibilní i se zařízeními firmy Apple a díky funkci AirPlay se odlišuje od ostatních dokovacích reproduktorů určených pro iPhone nebo iPod. Díky AirPlay si uživatelé mohou vychutnat poslech hudby bez nutnosti fyzického připojení a připojí se i k iPadu nebo MacBooku.

 

AirPlay

 

Samozřejmostí je velice snadné ovládání. Jednoduché uživatelské prostředí připomíná smartphony a umožňuje snadné ovládání všech funkcí reproduktorů i dostupnost hudební sbírky uložené na externích zařízeních. „Odtáhne-li“ uživatel první obrazovku, zobrazí se menu pro přehrávání hudby, zatímco na straně displeje díky Smart Square uvidí nabídku dalších funkcí, třeba rádio.

 

Smart Square

 

ND8520 přináší až překvapivě působivý zvuk, který zajišťuje 80W 2.1 reproduktor. Díky vestavěnému basovému reproduktoru a omezení zvukových ztrát dokáže vytvořit plný, bohatý zvuk. Pro lepší a rozmanitější možnosti přehrávání je připraven USB port s podporou MP3 a WMA. A kromě už zmíněného rádia nabízí využití jako budík. Pro všechny tyto funkce má speciální ovladač.

 

LG iPod, iPhone a iPad direct Docking Cube

 

Model ND5520

disponuje také dvěma nezávislými 30W reproduktory. Hudební přenos přes Bluetooth umožňuje uživateli bezdrátově přehrávat video i hudbu. Sloužit může také jako duální dock pro iOS a Android zařízení, uživateli tak dává možnost přehrát si cokoli s lepším zvukem bez ohledu na přístroj, který vlastní.

 

Pro zlepšení komfortu mohou uživatelé používat jako dálkové ovládání i své vlastní smartphony, a to díky Bluetooth aplikaci. Pro ovládání dokovacího reproduktoru smartphony poskytnou známé uživatelské rozhraní. I tento model má funkce rádio a budík.

 

LG Cubic Docking

 

Modely ND4520 a ND3520

K tomu, abyste mohli doma kdekoli poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě, bude ND4520 potřebovat šest tužkových napájecích článků (AA). A model ND3520 získal cenu iF Design Award pro moderní kovový design. Podporuje všechna zařízení běžící na operačním systému Android OS, která mají Bluetooth.

 

Dokovací reproduktory LG Electronics přijdou na český a slovenský trh v průběhu září 2012.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: