MAXON ohlašuje strategickou alianci s Adobe - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

MAXON ohlašuje strategickou alianci s Adobe

25. března 2013, 19.23 | Těsnější forma spolupráce mezi firmami MAXON a Adobe přinese uživatelům zcela novou úroveň tvorby digitálního obsahu.

 

 

 

 

Společnost MAXON Computer, přední dodavatel profesionálního 3D grafického software pro film, TV vysílání a reklamu, dnes oznámila uzavření strategické aliance s Adobe Systems Inc., týkající se zejména užší spolupráce na technologiích pro oblasti pohyblivé grafiky a speciálních efektů. V rámci této dohody se očekává zejména těsnější propojení mezi programy CINEMA 4D a Adobe AfterEffects.

 

"CINEMA 4D patří mezi přední aplikace pro 3D grafiku, kterou uživatelé AfterEffects znají a oceňují pro její jednoduchost, rychlost, stabilitu a úzké propojení na 2D kompoziční prostředí", říká Harald Egel, spoluzakladatel a CEO společnosti MAXON Computer. "Těšíme se na pokračující spolupráci mezi našimi vývojářskými a marketingovými týmy, která bude znamenat lepší výměnu dat mezi oběma produkty a přinese pozitivní výsledky pro všechny uživatele, hledající možnosti integrace 3D obsahu do svých produkčních postupů."

 

"Adobe AfterEffects má za sebou dvacetiletou historii v roli tvůrce standardů pro pohyblivou grafiku a vizuální efekty", říká Steve Forde, senior product manager pro AfterEffects v Adobe. Spolupráce s přední firmou v oblasti 3D grafiky, jakou je MAXON, umožní uživatelům AfterEffects rychlejší tvorbu opravdu zajímavých a efektních digitálních videí a aplikací.

 

Další informace o této spolupráci najdete na blogu Steve Fordeho, podrobnosti o "firemních" akcích, produktech a projektech na webech MAXON a Adobe.

 

MAXON ohlašuje strategickou alianci s Adobe

 

Pavel Zoch, Ph.D.

 

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: