NEC MultiSync V423, V463, V552 a V652 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

NEC MultiSync V423, V463, V552 a V652

28. dubna 2013, 20.30 | Nabídku NEC Display Solution Europe rozšířily jedny z prvních vysoce výkonných public displejů s profesionálním LCD panelem s Edge LED podsvitem. Tato nová technologie podsvitu významně snižuje spotřebu elektrické energie ve srovnání s předchozími modely. Displeje mají také nižší hmotnost a menší hloubku.

 

Nová generace „V“ série je vybavena NEC STv2 OPS slotem, což umožňuje integraci nejrůznějších slotových řešení, založených na novém OPS standardu. Public displej tak lze rozšířit o celou řadu modulů včetně různě výkonných počítačů (od PC s Intel Atom až po nejnovější Intel Core i7), HDSDI vstupů/výstupů, Media Playeru s technologií WiDi, HDBase interface a celé řady jiných řešení, rozšiřujících nejen možnosti připojení, ale také zvyšujících možnosti použití nových public displejů.

 

NEC MultiSync V552 a V652

 

Unikátní kovové šasi zajišťuje bezkonkurenční pevnost a vynikající tepelnou účinnost. Displeje jsou ideální pro použití v maloobchodě, ve videokonferenčních aplikacích, v lobby nebo v instalaci na recepcích, kde provozní doba nepřesahuje režim 16/7.

 

NEC nabízí u public displejů bezkonkurenční tepelný management, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost, a to i ve velmi náročných instalacích. Nové NEC public displeje série „V“ disponují STv2 Slot technologií (OPS), která byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Intel. STv2 standard umožňuje integraci různých slotových řešení, což zvyšuje flexibilitu použití displeje.

 

NEC MultiSync V552

 

Displeje lze plně kontrolovat a ovládat prostřednictvím LAN nebo RS232. Díky bezplatnému softwaru (NaviSet, nebo PDsCOM) od NEC lze posílat varovné e-maily v případě, že dojde k potížím, kupříkladu je-li nedostupný signál, při přehřátí, anebo selže-li podsvit.

 

Integrované reproduktory šetří náklady na instalaci a udržují kompaktní vzhled displeje. Pro náročnější zákazníky lze v rámci videokonferenčních instalací zvolit špičkové vícepásmové externí reproduktory.

 

Řetězení signálu je možné díky tzv. internímu Daisy chainu prostřednictvím DVI vstupu/výstupu (max. 9 ks). Díky tomuto řešení nabízí NEC public displeje vysokou flexibilitu, bez dodatečných nákladů, v případě, kdy je stejný signál zapotřebí distribuovat k více displejům, případně k videostěnám, nebo side-by side instalacím.

 

NEC MultiSync V423

 

Displeje mají programovatelný senzor okolního osvětlení, který reaguje na intenzitu osvětlení ve svém okolí a upravuje ideální jas displeje tak, aby byla zaručena dostatečná čitelnost obsahu, která je příjemná pro oči. Pozorovatel zaujatý obsahem tak nemusí čelit namáhání z nedostatečně prosvětlené nebo naopak přesvětlené prezentace obsahu. Díky flexibilní reakci na okolní podmínky je možno dosáhnout výrazné úspory spotřebované elektrické energie.

 

Mezi další funkce, zpříjemňující instalaci více kusů public displejů, patří možnost kopírování komplexního nastavení panelu (např. jas, barevné podání, management atd.) na další public displej, který má být nastaven shodnými parametry.

 

NEC MultiSync V652

 

NEC MultiSync V423, V463, V552 a V652 s LED podsvitem a světelným výkonem 450 cd/m² jsou vhodné pro provoz 16/7 a mají STv2 option slot. Liší se velikostí: model V423 má délku úhlopříčky 42 palců, V463 má 46 palců, V552 má 55 palců a V652 pak 65 palců.

 

Nové public displeje NEC MultiSync V-série jsou dostupné od dubna 2013 za tyto doporučené koncové ceny bez DPH: V423 = 25 990 Kč, V463 = 33 770 Kč, V552 = 52 360 Kč a V652 = 104 750 Kč. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletní tříletou záruku včetně podsvitu, a to systémem Door-to Door. Podrobné informace najdete v přiložených datasheetech (PDF, angl.) a na webu NEC-Display-Solutions.cz.

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: