Oznámení výsledků soutěže VARTA! - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Oznámení výsledků soutěže VARTA!

25. září 2012, 18.12 | V soutěži se společností VARTA jsme se zaměřili na výročí, které tato společnost oslavila. Pro vylosovaného respondenta, který zaslal správnou odpověď, byla připravena hodnotná věcná cena z portfolia VARTA – praktická kompaktní přenosná nabíječka v sadě V-MAN Power Pack. Přizpůsobili jsme se časovému plánu výherkyně a dnes jsme jí její výhru předali.

 

Připomeňme si, že soutěžní otázka zněla: "Jaké výročí oslavila společnost VARTA?" Správně bylo za B: 125. výročí. Tento údaj můžete najít na webu VARTA. Celkem evidujeme 196 správných odpovědí plus 14 špatných. Ze správných odpovědí byla vylosována výherkyně Michaela Horňáková, kterou jsme o její výhře informovali na kontaktní e-mail, který uvedla při hlasování v naší soutěži. Šťastné výherkyni ještě jednou touto cestou gratulujeme a věříme, že jí praktická věcná cena, Varta V-Man Power Pack, bude dlouho sloužit k plné spokojenosti. Děkujeme všem, kteří jste se této soutěže zúčastnili, a všechny vás zveme k účasti v našich dalších soutěžích a anketách. 

 

Oznámení výsledků soutěže VARTA!

 

Ještě si můžeme uvést, že kompaktní přenosná nabíječka Varta Professional Accu V-Man Power Pack, kterou převzala šťastná vylosovaná výherkyně, je souprava pro domácí použití a na cesty. Samotný Power Pack poslouží jako externí baterie, sada pak jako kompletní mobilní řešení pro nabíjení mobilních telefonů, různých přehrávačů, navigačních a jiných drobných přístrojů, které můžeme použít kdekoli a kdykoli. O sadě Varta V-Man Power Pack se můžete dozvědět více v naší recenzi.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Ankety  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: