Panasonic TH-47LFX6 – 47" LCD outdoorový panel - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Panasonic TH-47LFX6 – 47" LCD outdoorový panel

30. července 2013, 15.49 | Společnost Panasonic Visual System Solutions představila nové profesionální 47" displeje pro venkovní a částečně kryté aplikace digital signage (digitálního zobrazování informací). Profesionální LCD panely s odolností proti prachu a vodě IP44 a vysokým jasem 1000 cd na metr čtverečný nabízejí obraz čitelný i za přímého slunečního světla.

Nové displeje jsou vhodné pro různá použití v exteriéru včetně instalace do exponovaných míst. Lze je využít například jako digitální jídelní lístky před restauracemi rychlého občerstvení (drive-through), reklamní panely a navigace v obchodních a zábavních centrech, upozornění a navigace v areálech vzdělávacích institucí nebo jako informační panely na autobusových a vlakových nádražích a reklamní panely v hlavních bodech veřejné dopravy.

 

panel na golfišti

 

Pro displej 47LFX6 je charakteristická jeho schopnost zajistit čitelnost informací i za nepříznivých podmínek jako jsou horko, vlhkost, extrémní chlad nebo vysoký sluneční svit. Displej je vybaven nerezavějícím hliníkovým tělem a temperovaným sklem, které umožňuje bezpečné venkovní používání. Dle potřeby lze nainstalovat na šířku nebo na výšku a je vybaven vodotěsným krytem všech napájecích a signálových kabelů, který zároveň chrání před neoprávněnou manipulací. Na rozdíl od většiny venkovních displejů, které vyžadují samostatné rozměrné a drahé skříně s vytápěcími a chladicími prvky, nevyžaduje displej 47LFX6 speciální řízené klima. Díky tomu je celková instalace mnohem spolehlivější, levnější a energeticky úspornější.

 

panel ve městě

 

Statický obraz i video jsou na displeji 47LFX6 zobrazovány jasně i v osvětlených prostorách, takže informace jsou zřetelně čitelné i na přímém slunečním světle. Displej je vybaven vzduchem chlazeným systémem, který eliminuje zvýšení teploty na přímém slunečním světle a brání výpadkům provozu. Zobrazovací panel IPS se širokým pozorovacím úhlem poskytuje jasný a ostrý obraz s věrnými barvami při pohledu z jakékoli strany.

 

Panasonic TH-47LFX6 – 47

 

Mezi výhody tohoto displeje patří také nízká spotřeba energie a široká škála profesionálních funkcí jako je technologie DIGITAL LINK, řešení s jediným kabelem LAN, které umožňuje uživatelům přenášet do displeje obraz, zvuk a řídicí signály na vzdálenost až 100 m. To umožňuje instalaci přehrávačů multimédií nebo zdrojů obsahu uvnitř budovy pro jejich snazší obslužnost a eliminuje potřebu chránit tato zařízení před výkyvy teplot. Technologie DIGITAL LINK také umožňuje dálkové sledování stavu a ovládání displeje s přenosem údajů o teplotě, o zanesení filtrů, nebo o zablokování ventilátorů apod., což umožňuje rychlou reakci na poruchy zařízení.

 

Podrobnější informace o displeji Panasonic TH-47LFX6 a dalších vizualizačních řešeních naleznete na webu business.panasonic.eu.

 

Panasonic TH-47LFX6 – 47

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: