Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

13. listopadu 2012, 21.54 | Samsung nabídl fotoaparáty řady NX spolu s tablety Galaxy TAB 7 v zajímavě cenově zvýhodněné akci a navíc připravil několik soutěží, ve kterých můžete vyhrát buďto tyto, nebo jiné kombinace, anebo samotné „chytré“ fotoaparáty. A na tiskové konferenci představitelé českého zastoupení Samsung poskytli i další informace o plánech firmy a také uvedli, že do zahájení prodeje fotoaparátu Galaxy u nás už zbývá jen 17 dní.

 

Trojici nejnovějších fotoaparátů Samsung NX s integrovanou Wi-Fi jednotkou, NX20, NX210 a NX1000, jsme si představili už na jaře. Výrobce se nyní rozhodl ještě více zdůraznit možnosti bezdrátové komunikace a na ni navázaných aplikací spolu s propojením s dalšími produkty ze svého bohatého portfolia, zejména tablety, ale také chytrými mobilními telefony, což pro něj v této oblasti znamená zajímavou konkurenční výhodu. 

 

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

 

Tisková konference se trochu symbolicky konala v salonku pražské žižkovské věže, která je teprve krátce otevřena pro návštěvníky po své rekonstrukci: Samsung přistoupil k reorganizaci své struktury, když přímo propojil několik oblastí digitálního zobrazování, respektive přiřadil sekcí fotoaparátů k tabletům a netbookům. Představitelé společnosti také uvedli, že Samsung si jako jeden ze svých strategických cílů stanovil, aby se v oblasti „chytrých fotoaparátů“ stal jedničkou na světovém trhu, stejně jako jí je od roku 2006 v oblasti Smart TV a jako se jí stal ve třetím čtvrtletí roku 2011 v oblasti chytrých mobilních telefonů.

 

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

 

Nyní je v oblasti Smart Camera světové číslo čtyři. Ovšem jak bylo zřejmé na letošních podzimních veletrzích IFA v Berlíně a Photokina – World of Imaging v Kolíně nad Rýnem, pro posílení své pozice připravil nejen novou strategii a marketingové akce, ale také několik velmi atraktivních produktů, z nichž nás přirozeně nejvíce zaujal kompaktní fotoaparát v rámci rodiny produktů Galaxy. Své podzimní novinky Samsung postupně uvádí do prodeje i u nás a konkrétně prodej Galaxy Camera má být odstarován za 17, respektive ve středu 14. listopadu už jen 16 dní.

 

 Samsung Galaxy Camera na českém trhu za pár dní

 

A jaké speciální pobídkové akce Samsung na závěr letošního roku připravil? Rozhodl se usnadnit svým zákazníkům přístup k vybavení, které jim umožní přestat snít o využití kombinace chytrého digitálního fotoaparátu a tabletu, ale začít její nesporné výhody využívat. Vybízí tedy široký okruh spotřebitelů, aby fotografovali a nahrávali videoklipy, sdíleli je pomocí Wi-Fi technologie, upravovali a následně hned odesílali multimediální obsah díky této exkluzivní nabídce: Při nákupu chytrého fotoaparátu Samsung řady NX nyní získají tablet Samsung Galaxy TAB 7 pouze za 1 Kč. Tato speciální bonusová akce platí do konce roku 2012.

 

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

 

Spojení těchto dvou zařízení prostřednictvím Wi-Fi rozšiřuje možnosti fotografování především v terénu a na cestách. Právě Samsung byl prvním výrobcem, který své fotoaparáty obohatil o funkci bezdrátového Wi-Fi připojení. Propojení tabletu s fotoaparátem nabízí široké využití. Tablet lze třeba využít jako vzdálený hledáček a dálkový ovladač. Fotograf tak má kompozici zcela pod kontrolou, i když je její součástí při snímcích s rodinou, přáteli či spolužáky. A tyto snímky skupinek lze spojením fotoaparátu a tabletu okamžitě editovat a následně odesílat.

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

 

Navíc o tuto jedinečnou kombinaci dvou „chytrých zařízení“ také můžete soutěžit  na Facebooku prostřednictvím aplikace s názvem „Sdílej okamžik“. Můžete si tak virtuálně vyzkoušet, jak jedinečné spojení fotoaparátu Samsung řady NX a tabletu funguje. Autor snímku, který nejvíce zaujme, vyhraje fotoaparát NX 1000 a tablet Galaxy Tab 2 7.0. Další v pořadí vyhraje fotoaparát WB150F a autor snímku na bronzové pozici WB100.

 

Facebooková aplikace „Sdílej okamžik“ se skládá z několika jednoduchých kroků. Uživatel si vybere z několika předem připravených scén ve formě panoramatických snímků. Pomocí virtuálního fotoaparátu zachytí konkrétní detail scény, který jej zaujal (virtuálním fotoaparátem lze i přibližovat), přesune se do virtuálního tabletu, v rámci kterého může svou fotografii upravit jedním z nabízených digitálních filtrů, a nakonec fotografii uloží a může ji sdílet s přáteli. 

 

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

 

Pokud chcete vyhrát fotoaparát Samsung NX1000 + tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0, fotoaparát Samsung WB150F nebo Samsung WB100, vyzkoušejte si aplikaci „Sdílej okamžik“ do 25. listopadu 2012. Každý soutěžící může uložit až 5 fotografií. Odborná porota složená ze zástupců společnosti Samsung 26. listopadu 2012 vybere 10 nejlepších fotografií, které postoupí do druhého kola (každý soutěžící může postoupit do druhého kola pouze s jednou fotografií). Od 26. listopadu do 2. prosince budou o vítězích rozhodovat uživatelé. Vítězové budou následně vyhlášeni 3. prosince 2012. 

 

Aplikace bude po dva dny promována také v ulicích centra Prahy pomocí hlídky s profesionálním fotografem, která bude nabízet náhodně vybraným kolemjdoucím možnost udělat si originální snímek jako úvodní fotografii svého facebookového profilu a také si budou moci fotoaparát vyzkoušet. Hlídka pořízené fotografie v tabletu upraví a účastníci si ji budou moci také odeslat v rámci soutěže.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: