Soutěž se SkyDrive o myši Wireless 3500 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Soutěž se SkyDrive o myši Wireless 3500

28. srpna 2012, 15.23 | Tři elegantní designové bezdrátové myši Microsoft Wireless Mobile 3500, o které byla vyhlášena soutěž se SkyDrive, už jsou u svých majitelů. Ti byli vylosováni z těch, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku: "Služba SkyDrive nabízí zdarma úložiště o velikosti":

 

 

Nabídnuty byly tři možné odpovědi, A) 25 GB, B) 20 GB a C) 23 GB, správná byla "za A - 25 GB". Ještě jednou děkujeme všem, kteří jste se této soutěže zúčastnili. V redakci evidujeme celkem 157 správných odpovědí. Z nich jsme vylosovali tři výherce bezkabelových designových myší Microsoft Wireless Mobile 3500. Třemi výherci jsou Lenka Saláková ze Snopoušov u Přeštic, Vítězslav Svoboda z Třince a Jiří Jung z Prahy. Všem třem výhercům ještě jednou gratulujeme.

 

bezkabelové designové myši Microsoft Wireless 3000

 

Připomeňme krátce, že služba Microsoft SkyDrive nabízí 25GB úložiště zdarma pro tisíce dokumentů a fotografií, ve kterém si sami zvolíte, co, s kým a jak budete sdílet. Sdílet lze s jednotlivci, pomocí veřejného odkazu či vystavením do sociálních sítí. Se službou SkyDrive máte všechny své dokumenty stále k dispozici. Kdykoli a odkudkoli máte přístup k poznámkám, fotografiím, videozáznamům, ke všem uloženým dokumentům. Cokoli ve službě SkyDrive uložíte, bude automaticky k dispozici z jakéhokoli zařízení – bez synchronizace a bez kabelů. Office Web Apps umožňuje vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty Office zdarma na webu. SkyDrive a MS Office také umožňují souběžné úpravy dokumentů více uživateli a v reálném čase. A nezáleží na tom, zda uživatelé dokument upravují na webu v Office Web Apps, anebo v programech Office na počítači. 

 

A jak začít SkyDrive používat? Vytvořte si zdarma účet na SkyDrive.cz. Při registraci také získáte e-mailovou adresu, která zároveň umožňuje přístup i k dalším službám společnosti Microsoft, například e-mailové schránce Hotmail.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Ankety  

 » Ostatní  » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: