Tablet HP Slate7 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Tablet HP Slate7

2. března 2013, 09.48 | Hewlett-Packard představil nový cenově dostupný tablet HP Slate7 s operačním systémem Android Jelly Bean a procesorem ARM Dual Core Cortex-A9 s frekvencí 1,6 GHz. Tělo tabletu má úhlopříčku 7 palců, tedy 17,78 cm, je z vysoce odolné nerezové oceli a nabízeno v kombinaci černé barvy se šedým, nebo červeným odstínem na zadní části.

 

HP Slate7 je první tablet, nabízející špičkovou technologii Beats Audio pro přehrávání zvuku v nejvyšší kvalitě, jakou jsou současné tablety schopny nabídnout. Tablet uživatelům nabízí připojení ke všem oblíbeným mobilním službám Google, například Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive nebo Google+ Hangouts pro video komunikaci s více uživateli současně, stejně jako přístup k aplikacím a digitálnímu obsahu dostupnému prostřednictvím služby Google Play.

 

Po nedávno představeném počítači HP Chromebook je tento tablet druhým členem nové modelové řady produktů, jejímž cílem je nabídnout uživatelům snadný přístup ke všem službám společnosti Google. Spadá do produktového portfolia nové obchodní jednotky HP Global Mobility Business Unit, založené v září 2012 při příchodu Alberta Torrese.

 

Tablet HP Slate7

 

Tablet využívá procesor ARM Dual Core Cortex-A9 s frekvencí 1,6 GHz, díky němuž je velmi výkonný a rychlý. Podpora bezdrátových sítí umožňuje uživatelům okamžitý přístup k e-mailu, internetu a dalším klíčovým aplikacím. Vysoce kontrastní displej HFFS – High-aperture-ratio Field Fringe Switching má široké pozorovací úhly pro snadné prohlížení dokumentů, fotografií, videa či hraní her, které si lze bez ztráty čitelnosti vychutnat i ve venkovních světelných podmínkách.

 

Součástí výbavy tabletu je i fotoaparát s třímegapixelovým snímačem a optikou na zadní straně a fotoaparát s rozlišením VGA s optikou na přední straně. Fotoaparáty umožňují pohodlné využívání multimediální komunikace a pořizování fotografií i videozáznamů.

 

Uživatelé mají k dispozici aplikaci HP ePrint pro snadný tisk bez ohledu na to, kde zrovna jsou. Unikátní nativní funkce navíc umožňují přímý tisk z většiny aplikací. Pro snadný přenos souborů je připraven port MicroUSB. Tablet obsahuje také sadu aplikací HP, zahrnující hry i nástroje pro zvýšení pracovní produktivity a uživatelského komfortu.

 

Tablet HP Slate7 bude na českém trhu dostupný během července letošního roku. Cena by měla začínat na částce 169 euro. Aby uživatelé naplno využili všechny funkce tabletu Slate7, bude HP nabízet jednoduché a snadno přístupné podpůrné nástroje a zdroje. Kromě rozsáhlých služeb telefonní a online podpory, která je standardní součástí zákaznického servisu, mají možnost rozšířit a prodloužit standardní dvouletou záruku prostřednictvím služeb HP Care Pack. Uživatelé, kteří si zakoupí model HP Slate7, mohou využít výhod volitelné rozšířené záruky po dobu dalších dvou let, a to buď v rámci služby HP CarePack za 29 euro, nebo služby HP CarePack zahrnující i ochranu proti náhodnému poškození (Accidental Damage Protection, ADP) za 49 euro.

 

Další informace o tabletu HP Slate7 jsou k dispozici na webu HP.com.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: