Velikonoce, jaro, slunce a vy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Velikonoce, jaro, slunce a vy

15. března 2013, 19.12 | První soutěž, kterou jsme připravili pro otevření nové Galerie, je trochu symbolicky spojena s Velikonocemi, které jsou v dnešní době brány jako svátky jara, ale jsou hlavně nejvýznamnějšími křesťanskými svátky, připomínkou zmrtvýchvstání Ježíše Krista, a v přenesených významech tedy také svátky „znovuzrození“ či přechodu k něčemu novému, kvalitativně lepšímu.

 

A nová koncepce naší Galerie, respektive Fotogalerie, využívá moderní technologie, programy a algoritmy a nabízí velmi široké možnosti využití. Základem jsou dílčí Galerie či Alba, chcete-li, které můžete podle libosti využívat pro prezentaci svých fotografií, fotografik, grafik, koláží, montáží a dalších tvůrčích vyjádření. Galerie poskytuje také ideální prostor pro vystavení prací studentů naší večerní školy a všech druhů kurzů, které IDIF organizuje.

 

Galerie jsme velmi chtěli znovu otevřít samozřejmě také kvůli možnosti pořádat nejrůzněji pojaté soutěže. A připravujeme pro vás ještě další projekty, o kterých v tuto chvíli nebudeme z taktických důvodů nic prozrazovat. Ale věříme, že „až přijde jejich čas“, budou pro vás příjemným překvapením, zpestřením naší nabídky a také inspirací a motivací pro vaši především fotografickou tvorbu. Ale teď už se pojďme zabývat naší první soutěží.

 

Velikonoce, jaro, slunce a vy - fotosoutěž

 

První soutěž „Velikonoce, jaro, slunce a vy“

 

Vyjadřovat se můžete čistě fotografickými prostředky, přípustné jsou jen drobné úpravy, retuše, srovnání horizontu, ořez/výřez a podobně.

 

Pro přihlášení do soutěže, vložení a zobrazení soutěžních fotografií slouží jednoduché uživatelské rozhraní. Fotografie musí být v grafickém formátu JPEG a s rozměry minimálně 1024 × 683 pixelů. Každý účastník soutěže může poslat maximálně 3 (slovy tři) soutěžní fotografie, a to do jedné kategorie, pokud je vyhlášeno více než jedna. 

 

Soutěžní snímky můžete do soutěžní galerie vkládat do 14. 04. 2013.

 

Hodnocení fotografií

 

Odborná porota

Odborná porota vybere tři nejlepší soutěžní fotografie z každé kategorie, a to do 30. 04. 2013. Výsledky soutěže budou následně uveřejněny v internetovém týdeníku iZIN, na webu IDIF.cz a na portálech Fotografovani.cz, Grafika.cz a MujMac.cz.

 

Veřejnost

Návštěvníci soutěžní galerie mohou hlasovat pro soutěžní práci, která se jim osobně nejvíce líbí. Vítězná fotografie získá Cenu návštěvníků (Vox Photopopuli, Homo Photographicus – či jak ji nazvat?).      

 

Další podmínky soutěže

Zasláním soutěžních fotografií soutěžící současně vyjadřuje souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a organizátorovi soutěže poskytuje souhlas s publikováním svých fotografií v tiskové nebo digitální podobě v rámci soutěže a při její propagaci i následné publikaci bez omezení formy a rozsahu v různých médiích dle uvážení pořadatele. Prohlašuje, že je autorem zaslaných fotografií a že má souhlas osob se zveřejněním fotografií, na kterých jsou tyto zachyceny.

 

IDIF jako organizátor soutěže si vyhrazuje právo na vyřazení takové fotografie, která odporuje standardním etickým normám platným v naší zemi.

 

Změna podmínek organizace, řízení a vyhodnocení soutěže je pořadateli vyhrazena.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

SOUTĚŽ

Autor: Dominika Žena

Založeno: 17.03.2013, 13:26
Odpovědí: 0

Dobrý den. měla bych zájem zapojit se do vaší březnové fotografické soutěže, avšak fotografie nemůžu přihlásit. V sekci přihlásit fotky do soutěže se nenabízí možnost do jaké soutěže. Jak přihlásit fotografie? Děkuji.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: