Značkové produkty NEST v sortimentu FOMEI - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Značkové produkty NEST v sortimentu FOMEI

21. února 2013, 16.31 | Firma Fomei, a.s., zavedla do své nabídky novou značku – NEST. Jedná se o luxusní zboží z oblati foto-video, konkrétně brašny, batohy a stativy. Nejprve se seznámíme se základní nabídkou brašen a batohů. Představitelé FOMEI uvádějí, že především černé a hnědé barevné varianty získají oblibu nejen u fotografů a tvůrců videa, ale také myslivců a vášnivých nimrodů.

 

V těchto dnech FOMEI zavádí do své nabídky novou řadu profesionálních brašen značky NEST. Jedná se o moderní brašny, vyrobené z luxusních a odolných materiálů, které po všech stránkách odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům uživatelů.

 

Nest Athena AT90

 

Nest Athena A90

 

Brašna/batoh Athena A90 je určena pro fotografy, kteří hodně cestují, anebo rádi fotografují venku, v přírodě, na výletech, procházkách. Do vnitřního prostoru lze uložit DSLR přístroj s nasazeným objektivem a dalších 5 až 6 objektivů na výměnu, externí blesk, kabely, nabíječku, paměťové karty, čtečku a další drobné, ale důležité příslušenství, ale také až 14palcový notebook. Ve výbavě je i pláštěnka.

 

Nest Athena AT90

 

Brašna má moderní design, kolečka, teleskopické madlo, pláštěnku, vnitřek z materiálu 210D nylon, vnější materiál je vodotěsný 750D – waterproof twill, odolávající mechanickému opotřebení a s vysokou pevností v tahu. YKK zipy a Duraflex plastová tlačítka jsou velmi kvalitní a poskytují plynulý, bezproblémový provoz.

 

Nest Athena S20

 

Nest Athena S20

 

Moderní brašna pro DSLR s nasazeným objektivem, například setovým zoomem 3,5–5,6/18–55, a potřebným příslušenstvím, jako je nabíječka, paměťové karty, čtečka apod. Je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů: vnitřek je nylonové mikrovlákno 210D, vně je použita vodotěsná a odolná textilie 750D – watherproof twill, opět jsou použity funkčně bezvadné zipy YKK a duraflexové spony.

 

Nest Athena AT10

 

Nest Athena 10

 

Moderní brašna pro DSLR s jedním nasazeným objektivem a druhým na výměnu plus potřebným příslušenstvím, jako je nabíječka, paměťové karty, čtečka. Místo druhého objektivu lze vzít externí blesk.Brašna je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů: vnitřek – nylonové vlákno 210D, vnějšek – vodotěsná a odolná textilie 750D – watherproof twill, zipy YKK, duraflexové spony.

 

Nest Athena AT20

 

Nest Athena 20

 

Větší model pro DSLR přístroj s nasazeným objektivem a dalším, nebo dvěma na výměnu s tím, že lze přirozeně podle potřeby kombinovat s bleskem. A samozřejmě je dost místa na potřebné příslušenství. Také tato brašna je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů: vnitřek – vlákno 210D nylon, vnějšek – vlákno 750D – watherproof twill, zipy YKK, duraflexové spony.

 

Nest Athena A30

 

Nest Athena 30

 

Největší z trojice obdobných modelů pojme digitální zrcadlovku s nasazeným objektivem a několika dalšími na výměnu, externí blesk a další potřebné příslušenství, jako je nabíječka, náhradní baterie a napájecí články, paměťové karty, čtečka a podobně. Brašna je stejně jako ostatní vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů: vnitřek – vlákno 210D nylon, vnějšek – vlákno 750D – watherproof twill, kvalitní zipy YKK a duraflexové spony.

 

Nest Athena A40

 

Přibližné (zaokrouhlené) rozměry přehledně (šířka × hloubka × výška):

Athena A90: 30 × 17 × 43 cm

Athena S20: 16 × 11,5 × 17,5 cm

Athena 10: 20 × 12 × 16 cm

Athena 20: 23 × 12 × 17 cm

Athena 30: 28 × 13,5 × 22 cm

 

První série brašen Athena už je skladem v Hradci Králové, další modely a také zajímavé stativy budou následovat. Zde je ceník doporučených maloobchodních cen brašen NEST včetně nabízených barevných verzí: NEST Athena 10, černá a hnědá, 1180 Kč (47,20 €), NEST Athena 20, černá a kombinace stříbrná-bílá, 1290 Kč (51,60 €), NEST Athena 30, černá a hnědá, 1700 Kč (68,00 €), NEST Athena S20, černá a hnědá 890 Kč (35,60 €) a NEST Athena A90, černá a hnědá, 4720 Kč (188,80 €). Další podrobnosti a eShop najdete na webu FOMEI.com. A zde je ke stažení katalog kompletní nabídky série ATHENA NEST, kterou FOMEI právě nyní uvádí na trh (PDF, angl., cca 1,7 MB).

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: