Ankety - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ankety

Víme, jaké fotografické téma favorizujete na Digiforu

7. září 2011, 00.00 | Srpnová anketa na Fotografování.cz vás vedla k zamyšlení nad otázkou Jaké fotografické téma bych chtěl (-a) vidět na Digiforu? Relativní vyrovnanost, s jakou ti z vás, kteří se naší ankety zúčastnili, rozdělili své hlasy, svědčí o tom, že si především přejete tématickou pestrost.

 

 

 

Jak nejčastěji nosíme své fotovybavení

9. srpna 2011, 23.00 | Nosíme své fotografické vybavení nejčastěji v brašně, batohu, v bederním pásu, jen volně v ruce či na krku, anebo ve stylovém pouzdru? Anketa na Fotografování.cz ukázala, že preferujeme fotobrašny.

 

 

 

Červnová anketa ukázala, kdy jsme začali fotografovat

11. července 2011, 00.00 | Červnová anketa na našem serveru Fotografování.cz nám položila jednoduchou otázku: Kdy jsem začal/začala s fotografováním? Jaké přinesla výsledky?

 

 

 

Vy a záznam videa digitální zrcadlovkou

6. června 2011, 00.00 | Naše květnová anketa se na vás obracela s otázkou: „Jaký máte názor na záznam videa digitální zrcadlovkou?“. Na vaše odpovědi jsme se velmi těšili, poněvadž svého času bylo toto téma jedním z těch, která „čeřila hladinu“ v široké oblasti digitálních zrcadlovek. Ale nyní už je základní profilace zřejmá a nás zajímalo, jaké jsou převládající postoje vás, čtenářů serveru Fotografovani.cz. A věříme, že zvědaví jste byli i vy.

 

 

 

Výsledky ankety o používaných fotoaparátech

2. května 2011, 00.00 | Dubnovou anketu na serveru Fotografování.cz jsme zaměřili na základní nástroj fotografa a fotografky – fotoaparát. Otázka zněla: „Jakým fotoaparátem nejčastěji fotografuji?“ Jaké jsou výsledky a co nám říkají?

 

 

 

Výsledky ankety o využití velkoformátového tisku

1. dubna 2011, 00.00 | Na našem serveru Fotografování.cz probíhala v březnu anketa s otázkou Kdy využíváte velkoformátový inkoustový tisk. Zde jsou její výsledky.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: