Canon EOS-1D C: funkční upgrade - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Canon EOS-1D C: funkční upgrade

30. ledna 2013, 11.10 | Canon oznámil vývoj nového funkčního upgradu pro EOS-1D C, první digitální zrcadlovku na světě, nabízející videozáznam v rozlišení 4K. Připravované vylepšení bude mimo jiné podporovat nahrávání v maximálním rozlišení 4K se snímkovou frekvencí 25p. Zrcadlovka byla navržena pro videoprodukci, televizní tvorbu a přípravu dalších projektů, které vyžadují obraz s velmi vysokým rozlišením.

 

Digitální zrcadlovka Canon EOS-1D C je unikátní, kompaktní, lehce přenosné řešení optimalizované pro vysoce kvalitní nahrávání videa, má téměř filmový dynamický rozsah a poskytuje výjimečné výkony i za horších světelných podmínek. Snímá video v rozlišení 4K (4096 × 2160 px), využívá 8bitovou kompresi JPEG a nabízí možnost simultánního výstupu v podobě nekomprimovaného signálu Full HD (1920 × 1080 px) YcbCr 4:2:2, který lze přenášet do externího nahrávacího zařízení prostřednictvím rozhraní HDMI.

 

Canon EOS-1D C - detail

 

Video v rozlišení Full HD může být také při snímkové frekvenci 1080/60p ukládáno přímo na karty Compact Flash. Funkce Canon Log Gamma zajišťuje bohatou expoziční pružnost a široké dynamické rozpětí. Díky tomu mají videoprofesionálové velkou svobodu při natáčení a snazší je i zpracování materiálu v post-produkci.

 

Canon EOS-1D C

 

Vyvíjený funkční upgrade pro digitální zrcadlovku EOS-1D C bude zdarma dostupný od dubna 2013. Inovace výrobce připravuje na základě zpětné vazby od komunity evropských videoprofesionálů. Připravované vylepšení bude mimo jiné podporovat nahrávání v maximálním rozlišení 4K se snímkovou frekvencí 25p. 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: