Canon imageFORMULA DR-C120 - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Canon imageFORMULA DR-C120

6. února 2013, 10.00 | Nabídku společnosti Canon Europe rozšířil nový kompaktní stolní skener. Je univerzálně použitelný a výrobce ho doporučuje hlavně pro malé kanceláře a podniková oddělení, vyžadující spolehlivé a nákladově efektivní skenovací řešení. Umožňuje snadnou a rychlou digitalizaci dokumentů s podporou dodaných programů.

 

Skener Canon imageFORMULA DR-C120 umožňuje pracovat efektivně, nabízí oboustranné barevné skenování rychlostí až 40 obrázků za minutu a disponuje automatickým podavačem dokumentů s kapacitou 50 listů. Poradí si s jemnými listy i kartóny, rozsah gramáže se pohybuje od 27 do 209 g/m2, a s podklady dlouhými až tři metry. S pomocí režimu Folio lze skenovat také dokumenty formátu A3. Více také v článku Canon imageFORMULA Flatbed Scanner Unit 201, který jsme publikovali v září 2012. 

 

Přístroj je snadno ovladatelný a dokumenty snímá a zpracovává rychle a přesně. Ovládací software podporuje režim Full Auto, který automaticky nastavuje optimální parametry skenování. Díky tomu uživatelé nemusejí konfigurovat přístroj pro různé typy snímaných dokumentů. Integrovány jsou i cloudové plug-iny pro Microsoft SharePoint, Evernote a Google Docs. Díky nim lze odkudkoli, okamžitě a jednoduše přistupovat k dokumentům, dále je zpracovávat a ukládat.

 

Canon imageFORMULA DR-C120

 

Model DR-C120 obsahuje nové funkce pro zpracování obrazu, a to automatické rovnání pořízeného obrazu, které zohledňuje úhly i obsah dokumentu, automatické nastavení rozlišení a sofistikovanou technologii MultiStream, která umožňuje souběžný obrazový výstup dvou různých skenovacích režimů. Při skenování je energeticky úsporný. Výrobce uvádí, že ve srovnání s ostatními konkurenty ve své třídě má méně než poloviční spotřebu.

 

Skener imageFORMULA DR-C120 je dodáván s profesionálním softwarem. Balíček obsahuje CapturePerfect, eCopy PDF Pro, BizCard, OmniPage a PaperPort. Program eCopy PDF Pro je výkonné a snadno použitelné řešení pro tvorbu dokumentů formátu PDF, jejich konverzi a editaci. Přístroj rovněž podporuje standardy ISIS a TWAIN, které umožňují propojit skener i s dalšími obrazovými aplikacemi.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: