Canon imageRUNNER Advance 400i a 500i - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Canon imageRUNNER Advance 400i a 500i

8. dubna 2013, 18.21 | Canon rozšiřuje svou úspěšnou řadu imageRUNNER Advance o dvojici kompaktních černobílých multifunkčních zařízení nové generace. Řada nyní představuje jednotnou a všestrannou platformu pokrývající veškeré potřeby v oblasti zpracování dokumentů ve všech typech kancelářských prostředí.

 

Nová kompaktní zařízení imageRUNNER ADVANCE 400i a 500i umožňují pracovat s maximálním formátem A4, nabízejí veškeré žádané výstupní a kopírovací funkce i funkce pro personalizaci, efektivní zpracování dokumentů, jednoduchou správu a ovládání zařízení a nabízí vylepšené zabezpečení. Lze je použít samostatně i v různých vícefunkčních sestavách.

 

Canon imageRUNNER Advance 400i

 

Matthew Wrighton, marketingový manažer pro Evropu ze společnosti Canon Europe k novým multifunkcím uvedl: „Naši zákazníci stále častěji hledají kompaktní řešení digitálního zpracování obrazu, která by jim pomohla efektivněji fungovat a zároveň nabídla zabezpečení, správu a snížení nákladů. Disponují jedinečnými funkcemi pro personalizaci, efektivní zpracování dokumentů, jednoduchou správu a ovládání zařízení a nabízí vylepšené zabezpečení. Dalšími kritérii jsou spolehlivost (20 %) a výstupní kvalita (18 %). Naše nová zařízení nabízejí vše a ještě mnohem více, neboť poskytují výhody platformy imageRUNNER ADVANCE v kompaktním designu.“

 

Canon imageRUNNER Advance 500i

 

Díky aplikačním platformám imageRUNNER ADVANCE MEAP a MEAP Web podporují nová multifunkční zařízení software společnosti Canon, který zajišťuje účinnou správu celého procesu digitálního zpracování dokumentů. Platforma imageRUNNER ADVANCE nabízí řadu řešení vhodných pro společnosti všech velikostí, od jednoduché standardní personalizace a pohodlné autentizace po dynamické zpracování dokumentů, automatizaci workflow a zvýšení produktivity.

 

Nové modely imageRUNNER ADVANCE 400i a 500i zvyšují také mobilitu a flexibilitu uživatelů. Umožňují tisknout prostřednictvím služby Google Cloud Print nebo skenovat a tisknout dokumenty ze zařízení iPad, iPhone či mobilních přístrojů s operačním systémem Android. Pro větší organizace či náročnější produkční prostředí nabízí platforma uniFLOW konfigurovatelné skenovací workflow, které využívá špičkové OCR a kompresní technologie pro optimalizaci pracovního procesu dle potřeb jednotlivých zákazníků. uniFLOW je zároveň bezpečnou platformou umožňující tisk dokumentů z libovolného přístroje na jakémkoli multifunkčním zařízení v síti.

 

Canon imageRUNNER Advance 500i: ICCardReader A1 w Card + display

 

Velká a snadno použitelná výklopná barevná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 17,8 cm byla navržena s důrazem na uživatele a umožňuje jednoduché ovládání. Zařízení imageRUNNER Advance 400i a 500i nabízejí zásobník o kapacitě 2300 listů a vysokou rychlost tisku až 40, respektive 50 stránek za minutu.

 

Nové modely disponují také škálovatelnými bezpečnostními funkcemi, které pomohou rozptýlit obavy každé organizace – od standardních funkcí jako je chytré ověřování uživatelů, až po sofistikovaná řešení typu ochrany firemních dat DLP – Data Loss Prevention. Unikátní funkce Canon Universal Login Manager (ULM) dokáže zajistit přístupová práva a personalizaci funkčnosti i v menších společnostech bez nutné instalace serveru. ULM nabízí komplexní přehled využití zařízení a nákladů a umožňuje nastavit omezení na uživatelské úrovni, která zaručí bezpečnost a kontrolu nad výdaji. Platforma Canon uniFLOW umožňuje v náročnějším produkčním prostředí přistupovat k centralizované a úplné správě veškerých zařízení, je vybavena pokročilými funkcemi, jako jdou DLP nebo nastavení pravidel routingu.

 

Canon imageRUNNER Advance a 500i - komplexní řešení

 

Stejně jako ostatní produkty řady imageRUNNER ADVANCE, i nové kompaktní modely lze centrálně spravovat, sledovat a konfigurovat. Cílem je zjednodušení správy parku multifunkčních zařízení a maximalizace doby provozuschopnosti. Vzdálené servisní funkce pro správu tonerů a objednávky umožňují odstranit nadbytečnou agendu pro back-office zákazníků. Vzdálené aktualizace a diagnostika maximalizují provozuschopnost zařízení a zvyšují produktivitu. Nativní podpora oborových standardů typu Adobe PostScript rovněž zajišťuje bezproblémovou integraci do existujících IT prostředí.

 

Spotřeba nových zařízení, stejně jako u řady formátu A3 imageRUNNER Advance, je ve spánkovém módu nižší než 1 W. Obě získala certifikát Energy Star a jejich obvyklá spotřeba elektřiny (TEC – Typical Electricity Consumption) patří v porovnání s konkurencí k nejnižším.

 

Canon imageRUNNER Advance 400i a 500i – základní údaje přehledně:

 

• Efektivní černobílý tisk ve formátu A4 v rychlosti 40/50 obrázků za minutu (400i/500i)

• Kompaktní provedení, prostorově úsporný design

• Nastavitelná výklopná barevná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 17,8 cm a rozlišením SVGA (800 × 600)

• Zásobník s kapacitou až 2300 listů

• Účinné snímání dokumentů, správa nákladů a integrace

• Pokročilé bezpečnostní funkce

• Špičková energetická účinnost

 

Multifunkční zařízení imageRUNNER Advance 400i a 500i budou v prodeji od 1. května 2013.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: