Fotoaparát NX300 od Samsungu je superrychlý jako Usain Bolt - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Fotoaparát NX300 od Samsungu je superrychlý jako Usain Bolt

7. října 2013, 13.49 | S novinkou úspěšné řady NX můžete prožít a ihned sdílet i ty nejprchavější životní chvíle, které stojí za zapamatování. NX300 je zkrátka výjimečnou kombinací vlastností, funkcí a stylovosti pro brilantní fotografování v každém okamžiku.

 

 

Co mají společného několikanásobný světový rekordman Usain Bolt a fotoaparát NX300? Jsou rychlí, přesní a mají styl. Právě rychlost je jedním ze základních znaků NX300, kterými se může právem pyšnit. Tvůrci přístroje proto přišli se systémem automatického ostření Hybrid Auto Focus poskytujícím rychlou fázovou detekci s přesnou detekcí kontrastu v jediném okamžiku. Závěrka s rychlostí 1/6000 sekundy a režim sériového fotografování rychlostí 8,6 snímku za sekundu jsou pro změnu zárukou, že nikdy nepropásnete nic důležitého, dokonce ani rekordní sprint Usaina Bolta. 

 

NX300 a Usain Bolt

 

Nejen sportovní událost, ale jakýkoli jedinečný zážitek si můžete kdykoli připomenut. Výklopná a dotyková obrazovka AMOLED s úhlopříčkou 84 mm zpříjemní jak pořizování, tak i následné prohlížení fotografií či přehrávání videa. Ovládání je pomocí hybridní dotykové obrazovky a manuálního pěticestného tlačítkového rozhraní snadné a intuitivní. Jako je Usain Bolt bezkonkurenční běžec, ve své kategorii je jedinečný i fotoaparát. Pomocí NX300 s 2D/3D objektivem s ohniskovou vzdáleností 45 mm pořídíte běžné fotografie i videonahrávky v rozlišení Full HD/1080p.

 

 kompakt NX300 s výměnnými objektivy

 

Usain Bolt je celosvětově známý nejen díky svým mimořádným sportovním výsledkům, ale také díky schopnosti sebeprezentace a vystupování na veřejnosti. S NX300 si vás také každý všimne. Fotoaparát je nepřehlédnutelný pro svůj charakteristický design, který dokonale spojuje retro styl a modernitu. Jeho černá, bílá nebo hnědá barva s kontrastním stříbrným proužkem mu dodává na unikátní eleganci.

 

Stejně jako sdílí fanoušci radost z vítězství rekordmana Bolta, můžete i s NX300 svou radost z výjimečných životních událostí znásobit. Wi-Fi konektivita fotoaparátu totiž umožňuje okamžitě a bezpečně přenášet oblíbené fotografie. Stačí, když si jednoduše do svého chytrého telefonu nebo tabletu stáhnete aplikaci Samsung SMART CAMERA nebo umístíte fotografie přímo na sociální sítě. Více informací naleznete na webu Samsung.cz.

 

 

 

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: