Nový web Megapixel.cz přináší spoustu novinek - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Nový web Megapixel.cz přináší spoustu novinek

26. března 2013, 20.05 | Web Megapixel.cz je „oblečený“ do nového kabátu. Nezměnil se však jen design, především došlo k obohacení obsahu a přidání užitečných nástrojů. Vznikl tak web, kde fotografové najdou na jednom místě magazín, galerii, recenze fototechniky, fotoškolu a mnoho dalšího.

 

 

1. E-shop – „Skutečně  skladem“

 

e-shop

 

E-shop Megapixel.cz se zpřehlednil a zlepšila se také navigace. Díky tomu se vám bude lépe nakupovat. Mezi nejvýznamnější změny patří:

Rychlé filtrování – zboží si ze široké nabídky vyfiltrujete snadno a rychle díky parametrickému vyhledávání například dle značky, ceny nebo si nabídku můžete seřadit podle hodnocení zákazníků. 

• Přehledná nabídka zboží – z výsledků vyhledávání jsme odstranili duplicitní zboží, a tak i zpřehlednili výsledky vyhledávání. Všechny barevné varianty a zvýhodněné sady jsou k dispozici u každého modelu až na kartě daného produktu

Obsáhlé recenze a hodnocení, jejichž součástí jsou ukázkové snímky, videoprezentace a také skvělý nástroj na porovnání obrazové kvality, který dokáže srovnat technickou kvalitu výstupu, zejména stav šumu, různých fotoaparátů při nastavení určité hodnoty ISO.

 

nástroj na porovnání obrazové kvality

 

2. Magazín – Ze světa fotografie

 

magazín

 

V článcích Magazínu najdete: 

• Zajímavosti ze světa fotografie

• Recenze o nové fotografické technice

• Rady a návody zkušených fotografů, jak fotografovat určité fotografické žánry

 

3. Galerie – S námi může být fotografem každý

 

galerie

 

Povedla se vám pěkná fotka? Můžete se o ni podělit v nové galerii.

Po přihlášení se vám nabídne možnost komentovat a hodnotit fotografie jiných fotografů nebo se jimi jen tak inspirovat. Stejně tak můžete využít možnost diskutovat se stejně založenými lidmi v diskusním fóru.

 

4. Fotoškola doplní vaše znalosti

 

Na novém webu Megapixel.cz stojí za návštěvu také fotoškola. Pokud chcete získat další fotografické vědomosti a dovednosti, navštivte fotografické kurzy. Zkušení lektoři fotografických kurzů jsou vám k dispozici v kurzech různých úrovní a témat.  

 

Megapixel.cz ve vašem mobilu i tabletu

 

Nový Megapixel.cz je přizpůsoben mobilním zařízením a prohlížením na retina displejích. Je tedy tzv. "mobile & retina ready". Veškeré informace budete mít ve správném tvaru, vysoké kvalitě a vždy po ruce.

 

v mobilu

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: