NVIDIA GeForce GTX TITAN - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

NVIDIA GeForce GTX TITAN

21. února 2013, 06.11 | Nová karta poháněná nejrychlejším GPU na světě je vytvořena pro nejvýkonnější herní PC, osobní herní superpočítače, ale také tiché small factor počítače s velkým výkonem. Ideální je zejména pro výpočet v CUDA (střih, VFX, 3D grafika) a díky výborným termickým a akustickým vlastnostem také pro nové herní PC v malých skříních.

 

GeForce GTX TITAN je precizní, využívá inovativní technologie a netradiční materiály. Uživatelé si na první pohled všimnou kvalitního vnějšího rámu z leštěné hliníkové slitiny. Uvnitř se o výbornou termiku stará efektivní chladič vapor chamber. Vysokou výkonnost zajišťuje mimořádně rychlé GPU třídy Kepler.

 

Aneb jak řekl Scott Herkelman, generální manažer GeForce business unit ve společnosti NVIDIA: „GeForce GTX TITAN je pekelné GPU – a zároveň také jediné na světě, které má dost výkonu na hraní jakékoli hry v jakémkoli rozlišení. Navíc se všechna ta jeho parádní síla vmáčkne do úhledného sexy designu, což hráčům umožní stavět si krásné stroje velikosti herních konzolí, mnohem výkonnější a vždy upgradovatelné."

 

NVIDIA GeForce GTX TITAN

 

GeForce GTX TITAN:

 

* obsahuje 7 miliard tranzistorů

* má 2668 GPU jader – o 75 % více než NVIDIA GeForce GTX 680 GPU

* dává 4,5 Terraflopsů single precision a 1,3 Terraflopsů double precision výpočetního výkonu

* podporuje novou technologii GPU Boost 2.0, která automaticky zvyšuje grafický výkon a podporuje otevřené napětí s pokročilým ovládáním, což nabízí ještě lepší kontrolu nad hraním a možnosti přetaktování

* lze propojit s dalšími kartami GTX TITAN v režimu SLI pro dosažení ještě vyššího výkonu

 

NVIDIA GeForce GTX TITAN

 

GeForce GTX TITAN bude k mání od 25. února 2013 od výrobců karet spolupracujících s NVIDIA, jako jsou ASUS a EVGA v Severní Americe, a dalších, jako Colorful, Galaxy, Gigabyte, INNO 3D, MSI, Palit a Zotac mimo USA. Jednotlivé značky a jejich dostupnost může být různá v každém regionu. Očekává se, že ceny budou začínat na 999 USD. Více informací o tom, jak grafické karty GeForce GTX dramaticky mění hraní her, naleznete na GeForce.co.uk, více novinek NVIDIA a další informace, fotografie a ukázky také na webové stránce NVIDIA Flickr.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: