Samsung: nové notebooky z CES´13 - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Samsung: nové notebooky z CES´13

13. ledna 2013, 23.42 | Samsung na veletrhu CES 2013 představil vylepšený notebook Series 7 Chronos, který nabízí tenké a lehké provedení, přitom však velmi vysoký výkon, má nové softwarové řešení RAMaccelerator a podporuje vícedotykové ovládání a ultrabook Series 7 Ultra, který nabízí vyšší výkon, lepší grafiku a dotykové ovládání a multimediální funkce se zvýšenou mobilitou.

 

Samsung Series 7 Chronos

 

Nový laptop poskytuje vyšší výkon pro profesionální uživatele a nové softwarové řešení RAMaccelerator, které lépe využívá stávající paměť a poskytuje až 150% nárůst rychlosti pro prohlížení internetu a spuštěné aplikace. Notebook podporuje vícedotykové ovládání, díky kterému umí na touchpadu zpracovat více dotyků najednou. Nový model má stejně jako jeho předchůdce tělo z hliníkové slitiny, je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel s až 16GB pamětí a má disk s kapacitou až 1 TB. Pro grafiku má vyhrazeny 2 GB paměti v tenké základové desce.

 

Samsung: nové notebooky z CES´13

 

Zvýšená výkonnost a efektivnost Series 7 Chronos umožňuje podle potřeby vytvářet velké soubory k profesionálnímu užití. Nový model vychází vstříc potřebám profesionálů a nabízí vysoké rozlišení, Full HD displej (1920 × 1080 px), kvalitní ozvučení s JBL reproduktory, rozšířenou grafiku pro složité úkoly a výdrž baterie prodlouženou až na 11,5 hodiny. Z režimu spánku se dokáže probudit za 2 s a zapne se během 12 s. 

 

Samsung: nové notebooky z CES´13

 

Ultrabook Series 7 Ultra

 

Ultrabook nabízí vyšší mobilitu a výkonnost v mimořádně tenkém a lehkém, celohliníkovém těle. Je navržen jako vrcholný ultrabook pro multimédia, nabízí výbornou kvalitu obrazu i zvuku – díky AMD grafice, Full HD displeji (1920 × 1080 px) a JBL reproduktorům. Obrazovka je jasnější a širší než u předchozích modelů a přináší 178° zorný úhel pro lepší sdílení obsahu s rodinou a přáteli nebo s kolegy v práci a na cestách.

 

Nejnovější procesory Intel Core i5 nebo i7 s až 256GB SSD úložného místa poskytují potřebný výkon i náročným uživatelům. Má intuitivní vícedotykové ovládání, zapnut je během 6 s, výdrž baterie je až osm hodin a bude také dostupný s 4G LTE konektivitou. Standardni budou tři porty USB 3.0 a také port LAN a tenký bezpečnostní slot, který pomůže podle potřeby zajistit bezpečné připojení přístroje.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: