Soutěž o fotoaparáty Samsung má své výherce! - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Soutěž o fotoaparáty Samsung má své výherce!

1. února 2013, 18.06 | Kolika megapixely disponuje snímač fotoaparátu Samsung NX1000? Správná odpověď na tuto soutěžní otázku vám otevírala cestu k možnému zisku jedné ze tří hodnotných věcných cen Samsung. Soutěže se mohli zúčastnit všichni čtenáři a návštěvníci webových stránek IDIF – Fotografovani.cz a Grafika.cz. A 29. ledna si výherci své ceny převzali ve studiu IDIF, Vlkova 7, Praha 3 - Žižkov.

 

Soutěž Samsung byla snadná, a to díky jednoduché a nezáludné otázce, nabídce tří možných odpovědí (10/20,3/17 megapixelů), z nichž jedna byla správná (za Bé – 20,3 Mpx) a možnosti kliknout na web Samsung s promoakcí, kterou tato soutěž podpořila. Zde se mimo jiné uvádí, že fotoaparát NX1000 má „opravdu velký snímač, a to 20,3megapixelový snímač typu APS-C, největší ve své kategorii pro záruku nejvyšší kvality snímků“.

 

Soutěž o fotoaparáty Samsung má své výherce!

 

Samsung, výrobce chytrých fotoaparátů s Wi-Fi jednotkou, tabletů a chytrých mobilních telefonů, nabídl systémový kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy Samsung NX1000 v exkluzivním setu s Galaxy TAB 7. A právě tento set věnoval jako první cenu do této soutěže. Druhou cenou je výkonný kompaktní fotoaparát Samsung WB150F a třetí stylový kompaktní fotoaparát Samsung ST200F. Všechny tři fotoaparáty mají integrovanou jednotku Wi-Fi a díky tomu nabízejí snadné a rychlé bezdrátové sdílení a zálohování pořízených snímků a videoklipů a další možnosti včetně využití chytrého mobilu nebo tabletu jako „dálkového hledáčku“ a ovladače fotoaparátu.

 

Soutěž Samsung - IDIF: 1. místo

 

Soutěže se zúčastnilo 864 čtenářů a návštěvníků serverů Fotografovani.cz a Grafika.cz a špatnou odpověď označili pouze tři soutěžící, dvě ženy a jeden muž. Z těch, kteří na soutěžní otázku odpověděli správně, byli vylosováni tři výherci. Srdečně gratulujeme a přejeme, aby jim fotoaparáty sloužily dlouho a k naprosté spokojenosti.

 

Soutěž Samsung - IDIF: 2. místo

 

První místo získal a Samsung NX1000 v exkluzivním setu s Galaxy TAB 7 si převzal pan Šimon z Prahy, respektive v zastoupení, neboť z důvodu nemoci nemohl cenu převzít osobně. Kompaktní fotoaparát Samsung WB150F za druhé místo osobně převzala slečna Bára také z Prahy. A kompaktní fotoaparát Samsung ST200F za třetí místo získal pan Marek z Havířova, pro kterého výhru převzal jeho bratr Martin.

 

Soutěž Samsung - IDIF: 3. místo

 

Ceny ve studiu IDIF ve Vlkově ulici v Praze 3 – Žižkov předal zástupce firmy Samsung a agentury Ogilvy David Haidinger a gratulovala jim ředitelka společnosti IDIF Michaela Zmeškalová, která jim přidala ještě drobné upomínkové předměty – termohrnky IDIF.

 

Soutěž Samsung - IDIF: skupinka

 

Výhercům ještě jednou gratulujeme. Všem účastníkům soutěže děkujeme, že se do ní zapojili. A věříme, že se zapojíte i do další soutěže, kterou právě připravujeme, i do dalších, které plánujeme v dohledné budoucnosti.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: