Centrum FotoŠkoda bude v Česku prodávat fotoaparáty značky Ricoh - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

Centrum FotoŠkoda bude v Česku prodávat fotoaparáty značky Ricoh

21. října 2010, 00.00 | Zástupci společností Centrum FotoŠkoda a Ricoh v pondělí 18. října na tiskové konferenci oznámili, že se obě firmy dohodly na bližší spolupráci. Centrum FotoŠkoda se tak stává oficiálním prodejcem fotografické techniky značky Ricoh pro Českou republiku.

V pondělí 18. října se konala tisková konference, na které zástupci společností Centrum FotoŠkoda a Ricoh oznámili přítomným novinářům dohodu o spolupráci obou firem při prodeji fotografické techniky. Centrum FotoŠkoda se tak v současnosti stává jediným (nicméně ne exkluzivním) prodejcem fotografické techniky značky Ricoh pro Českou republiku. Užší obchodní spolupráce mezi oběma společnostmi mimo jiné zajistí okamžitou dostupnost veškeré fototechniky značky Ricoh, která bude určena pro evropský trh.

Majitel Centra FotoŠkoda pan Milan Škoda k této příležitosti pronesl následující slova: „Digitální fotoaparáty značky Ricoh považujeme za jedny z nejlepších na trhu. Vnímáme důraz, který značka Ricoh klade na použitelnost, dostupnost a využívání nejnovějších technologií u svých výrobků a jsme rádi, že můžeme tuto značku zařadit do naší nabídky jako oficiální prodejce pro Českou republiku.“

Fotografie z tiskové konference, kterou uspořádala společnost Centrum FotoŠkoda dne 18. 10. 2010

Peter Vöhringer ze společnosti Ricoh rovněž na konferenci představil stávající portfolio fotoaparátů tohoto výrobce fotoaparátů. Přítomní novináři si tak mohli například prohlédnout high-end kompakty GR Digital III (velký 1/ 1,7palcový snímač s rozlišením 10,4 Mpix) a CX4 (rozlišení senzoru 10,6 Mpix; objektiv s 10,7x zoomem). Největší pozornost ale poutal unikátní systém GXR fotoaparátu. Ten totiž umožňuje u kompaktních digitálních fotoaparátů vyměnit nejen samotný objektiv, ale současně i snímací čip s obrazovým procesorem. Ricoh prostřednictvím svého zástupce rovněž oznámil, že každý rok má v úmyslu uvést 2-3 nové moduly pro systém GXR fotoaparátu, přičemž k danému aparátu bude také dostupná široká paleta speciálního příslušenství, jako je například GPS modul, externí EVF hledáček či projektor.

Produktový snímek systému fotoaparátu Ricoh GXR a jeho příslušenství.

Spolupráce firem Centrum FotoŠkoda a Ricoh je tak dobrou zprávou pro všechny potencionální zájemce o koupi Ricoh fotoaparátů, kteří si nyní mohou v prostorách prodejce fotografické techniky Ricoh fotoaparáty osobně osahat a vyzkoušet. Dodejme, že společnost Centrum FotoŠkoda nechala přeložit do českého jazyka návody ke všem fotoaparátům Ricoh, jež bude ve svých prostorách prodávat. Více informací o spolupráci obou firem naleznete v tiskové zprávě.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Odkazy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: