Fotografická galerie - top 5 snímků - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

Fotografická galerie - top 5 snímků

Galerie TOP 1

9. července 2004, 00.00 | Naše relativně nová fotografická galerie provozovaná společně se serverem Digineff.cz se pomalu stává skutečnou studnicí zajímavých námětů a inspirací. V galerii je v tuto chvíli registrováno již skoro 2000 uživatelů, kteří denně ohodnotí stovky snímků. Není proto divu, že nejlepší snímky již skutečně stojí za to....

Protože si myslíme, že hodnotící galerie má smysl nejen pro autory fotografií, rozhodli jsme se připravovat různé přehledy s nejlépe hodnocenými fotografiemi. V budoucnu budeme přinášet přehledy za kratší časové období, v prvním článku dáváme přednost fotografiím, které "vedou" v naší galerii historicky. Vybírali jsme přitom pouze ty snímky, které mají hodnocení alespoň od 10 různých uživatelů. Autorům fotografií gratulujeme a všem ostatním přejeme příjemný zážitek při prohlížení snímků - jak publikovaných v tomto článku, tak samozřejmě všech ostatních, které naleznete na adrese galerie - http://galerie.fotografovani.cz

oči

dlehner
Rubrika: Portrét
Komentářů: 35
Hodnocení: 9.91


Pasovsky nalet

svajcr
Rubrika: Zvířata
Komentářů: 13
Hodnocení: 9.85


EMBRYO

viktor
Rubrika: Probouzení jara
Komentářů: 21
Hodnocení: 9.80


clasic act V

virgin
Rubrika: Akt
Komentářů: 22
Hodnocení: 9.76


//O\\

mirak
Rubrika: Akt
Komentářů: 18
Hodnocení: 9.72

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Odkazy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Fotky pěkné,

Autor: Petr Matoušek Muž

Založeno: 09.07.2004, 06:49
Odpovědí: 1

jen mě na tom portrétu zarazila kvalita řasenky. To radši nic, než takhle slepené řasy...

Odpovědět na příspěvek

RE: Fotky pěkné,

Autor: aha Muž

Založeno: 26.01.2008, 12:47

Fotgrafie nemusi byt vzdy inscenovana, muze se take jednat o foto ciste nahodne. Je dobre vedet ze mate prehled o tom jak se namalovat. U chlapa dost neobvykle. :-)
Toto foto je skvele.

Odpovědět na příspěvek

no, fotky zas tak hezké nejsou

Autor: Stach Muž

Založeno: 09.07.2004, 09:51
Odpovědí: 3

V jiných galeriích se už v žebříčích za den či tři objevují podstatně hezčí fotky než jsou tady. Tady je prostě málo autorů. Třeba ta rašící rostilna je tak všední. Jen ten racek naznačuje trochu mimořádnou atnosféru, ale jen naznačuje. V galerii jsou přitom lepší fotky než tyto, ale jak známo, když něco hodnotí dav, nedopadá to moc dobře.

Odpovědět na příspěvek

RE: no, fotky zas tak hezké nejsou

Autor: Petr Podhajsky Muž

Založeno: 09.07.2004, 10:05

Samozřejmě, toto je prostě taková ochutnávka - fotek jsou v galerii tisíce a je jasné, že každý si vybere za svého favorita jinou.
Autorů je tu tak akorát - 2000 je číslo, které přiliš zvyšovat nechceme, neboť čím větší komunita, tím hůře lidé mezi sebou komunikují. Už teď jsou v galerii uzavřené sekce pro lidi, kteří například chodí na různé fotografické výpravy a nechtějí, aby jim fotky kritizovali lidé, kteří na akci nebyli.

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: no, fotky zas tak hezké nejsou

Autor: Stach Muž

Založeno: 09.07.2004, 19:26

Oba víme, že to, co tu říkáte, je jen z nouze ctnost. Samozřejmě, že by IDIF chtěl mít v galerii daleko více lidí a fotek. Když nemá, je potřeba se tvářit, že vlastně nechce. Jak průhledné že? Prostě tam nejsou ještě příliš kvalitní fotky a dost. Ono to taky není komerčně moc zajímavé, když se nepromyslí dobrý ekonomický model, že?

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: no, fotky zas tak hezké nejsou

Autor: Petr Podhajsky Muž

Založeno: 10.07.2004, 12:08

Uvidime, jak se galerie bude dale rozvijet. Galerie je predevsim o radosti lidi sdilet svoje casto amaterske snimky s ostatnimi - komercni model zde moc neexistuje. Inzertne je prostor sam o sobe nezajimavy a naklady na provoz jsou naopak pomerne vysoke. Proto tu nejde ani o pocet snimku (ktere se navic prubezne mazou), ani o naprostou kvalitu kazde fotografie - spise o poskytnuti zazemi komunite lidi, ktera servery navstevuje.

A jak se muzete presvedcit sam - na internetu existuje rada podobnych sluzeb a rada z nich zavadi po urcite dobe ruzne restrikce (vyrazne omezeni poctu novych snimku, neprijimani novych clenu atd.). Jiz s ohledem na to, ze servery ktere provozujeme jsou v oblasti fotografie na ceskem internetu nejnavstevovanejsi, se nebojime ze by tato galerie byla malo navstevovana (ostatne se staci podivat do galerie na Grafice, kterou budeme prave pro jiz neunosne velky pocet uzivatelu a fotografii uzavirat), spise se snazime zajistit urcite soukromi pro stavajici uzivatele a vytvarime pro ne uzavrene a verejne nepristupne slozky, ve kterych si sdileji fotografie mezi sebou.

Odpovědět na příspěvek

Supr

Autor: Novy Muž

Založeno: 10.07.2004, 12:13
Odpovědí: 0

Galerie je uplne supr, diky za ni.

Odpovědět na příspěvek

konfrontace názorů

Autor: zve Muž

Založeno: 10.07.2004, 22:51
Odpovědí: 0

Jsem přesvědčen, že by nebylo od věci konfrontovat "hlas lidu" s názory odborníků.
Bylo by dobré aby odborníci, pokud by to bylo možné, glosovali i komentáře k jednotlivým fotkám. Domnívám se že takováto konfrontace by mohla být jednou za měsíc. A zcela určitě by byla přínosem. Minimálně pro mě.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: