Inspirujte se desítkami zajímavých snímků - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Svět skrz objektiv

Inspirujte se desítkami zajímavých snímků

11. listopadu 2010, 02.00 | V našem článku vám opět přinášíme odkazy na výběry působivých snímků, které by vás mohly zaujmout.

Neuplyne den, kdy bychom na stránkách obrazové agentury Reuters neobjevili odkazy na zajímavé snímky. Určitě si zde nenechte ujít například výběr nejlepších fotografií z uplynulého měsíce (říjen 2010). V další kolekci fotografií můžeme zase najít psychologicky laděné portréty elitních hráčů, kteří se utkali na pokerovém turnaji v Las Vegas. Doporučujeme rovněž shlédnout obsáhlou reportáž informující o sopečné erupci, jež právě probíhá v Indonésii (vulkán Mt. Merapi).

Velké množství vytříbených snímků (přes 150 fotografií) na vás čeká ve výběru, který dali dohromady fotoeditoři legendárních novin Stern. Kouzlo sportovní fotografie můžete kupříkladu „ochutnat“ na stránkách multimediálního koncernu MSNBC.

Náš dnešní článek uzavřeme odkazem na vizuálně atraktivní soubor fotografií, který můžete shlédnout na stránkách fotografické přílohy novin The Boston Globe. Jedná se o fotografie legendárního magazínu National Geographic, jež jsou věnovány zvířatům a jejich migracím v přírodě (tento cyklus nese název „Great Migrations). Přejeme vám příjemnou podívanou.


Reuters

Foto via Reuters.com

Foto via Reuters.com

Foto via Reuters.com

Stern

Foto via Stern.de

MSNBC

The Boston Globe

Foto via Boston.com

Zdroje:
Reuters.com
Boston.com
Nbcsports.msnbc.com
Stern.de

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Svět skrz objektiv  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: