Literatura - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Literatura

ComputerPress: Novinky v dubnu

5. dubna 2013, 17.16 | Aktuálně vám představujeme dubnové novinky nakladatelství, které je součástí mediální společnosti Albatros Media, a.s. Ta nabízí nejen knihy, ale mnoho dalších mediálních produktů, jako jsou interaktivní encyklopedie na CD-ROM, audionahrávky a DVD, a to pod značkami devíti samostatných nakladatelství: Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize.

 

 

 

Adobe Illustrator CS6 – Oficiální výukový kurz

21. března 2013, 05.42 | Nová publikace nakladatelství Computer Press ze společnosti Albatros Media tematicky náleží k oficiálním výukovým kurzům programů Adobe Photoshop CS6 a Adobe InDesign, jejichž autorem je Adobe Creative Team. Kurz v knižní podobě a na přiloženém CD perfektně doplňuje základní dokumentaci dodávanou přímo k programu a podrobnou referenční příručku s popisy všech funkcí programu.

 

 

 

František Drtikol: monografie

1. března 2013, 21.00 | Zúčastnili jsme se slavnostního setkání s tiskovou konferencí u příležitosti vydání excelentní dvousvazkové monografie FRANTIŠEK DRTIKOL Etapy života a fotografického díla / Secese – Art deco – Abstrakce / 1, 2 s textem Anny Fárové a sestavené Stanislavem Doležalem. Akce se konala 1. března v knihovně UPM v Praze a uspořádalo ji UPM a nakladatelství Svět.

 

 

 

Adobe Photoshop CS6 – Oficiální výukový kurz

28. února 2013, 20.47 | Mezi zajímavými novinkami nakladatelství Computer Press nás velmi zaujal oficiální výukový kurz programu Adobe Photoshop CS6, jehož autorem je Adobe Creative Team. Kurz v knižní podobě a na přiloženém DVD vhodně doplňuje základní dokumentaci dodávanou přímo k programu a podrobnou referenční příručku s popisy všech funkcí programu.

 

 

 

Nové vydání Mistrovství práce s DSLR je ode dneška v prodeji!

14. prosince 2012, 16.02 | Dlouho očekávané nové vydání této oblíbené a velmi žádané knihy je skutečností. Dnes byla zahájena distribuce nové limitované edice. Využijte tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si Mistrovství práce s DSLR, anebo tuto hodnotnou publikaci pořiďte jako skvělý vánoční dárek. A nejen vánoční!

 

 

 

Lednové FotoVideo je tu!

28. prosince 2011, 10.00 | Zahajujeme šestnáctý ročník naší časopisecké existence přáním krásných svátků a pohodového prožití novoročního šílenství. Vstup do roku 2012 oslavíme společně na stránkách nového, veselého vydání časopisu FotoVideo, které přišlo do vašich schránek a na pulty trafik a velkých obchodů ještě před stromečkem…

 

 

 

Je tu letošní, dvanácté FotoVideo!

28. listopadu 2011, 07.00 | I prosincové vydání časopisu FotoVideo si dalo do vínku všestrannou pomoc vašemu fotografování.

 

 

 

Křest 5. vydání knihy Mistrovství práce s DSLR

29. dubna 2010, 00.00 | Zveme Vás na oficiální křest 5. doplněného vydání knihy Romana Pihana Mistrovství práce s DSLR, který bude spojen s autogramiádou autora a promítáním fotografií z fotografických expedic IDIFu. Akce proběhne 6.5.2010 od 17:00 v centru Foto Škoda v Praze.

 

 

 

Mistrovství práce s DSLR: Právě vychází!

2. dubna 2010, 00.00 | Světlo světa spatřilo již 5. aktualizované vydání tohoto fotografického bestselleru! Mistrovství práce s DSLR jako první nabízí opravdu vyčerpávající odpovědi na všechny vaše otázky týkající se práce s DSLR. Jde o původní českou publikaci, na které tým lektorů IDIFu pracoval více než rok. Autorem textu je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Poslední vydání obsahuje mj. též zcela novou kapitolu Perspektiva a kompozice!

 

 

 

První FotoVideo roku 2010!

30. prosince 2009, 00.00 | Fotografická bomba hned na začátku! Lednové vydání FotoVideo přináší exkluzivně světoznámého fotografa Felixe Lammerse, který zvěčnil překrásnou Umu Thurman.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: