Literatura - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Literatura

Photoart 7 - již brzy v prodeji

11. července 2007, 00.00 | Hlavním autorem červencového čísla je dědic antických bohů a pokračovatel tradic evropské renesance, český fotograf Miloslav Stibor, který se 11.7. dožívá významného životního jubilea.

 

 

 

Rajský sen fotografického samouka

5. ledna 2007, 00.00 | Kdo z nás, kteří máme fotoaparát jako hobby, by si nepřál, aby jeho jméno bylo někdy vyslovováno v jedné řadě s profesionály? Přímo „do hlubin duše“ jednoho fotografického samouka, kterému se to podařilo, se můžete vypravit, začtete-li se do půvabné monografie Jiřího Havla, jež vyšla na konci loňského roku. Legenda české krajinářské fotografie má i dar poutavého vyjadřování, což si vychutnáte při čtení textů ke snímkům.

 

 

 

Svět zázraků Milana Blšťáka nyní v knižní podobě

14. července 2006, 00.00 | Každý, kdo osobně zná fotografa Milana Blšťáka, propadne jeho optimismu a vyrovnanosti. Odkud se bere? Nejspíš v jeho posedlosti přírodou. Ta se obráží i v jeho působivých makrosnímcích, které znají a obdivují nejen příznivci fotografie, ale také lidé, kteří mají k fotografování daleko. Pro ně Milan Blšťák ze svých snímků a textů sestavil půvabnou knihu, jež je právě nyní na pultech knihkupectví.

 

 

 

Kniha Ondřeje Neffa: Corel Paint Shop Pro polopatě

5. června 2006, 00.00 | Nová kniha Ondřeje Neffa Vás naučí, jak správně a jednoduše ovládnout populární editační program Corel Paint Shop Pro, který ve své desáté verzi přichází plně lokalizovaný do češtiny. Naučte se snadno a rychle upravovat své digitální fotografie na počítači!

 

 

 

Mistři učí kompozici

8. listopadu 2005, 00.00 | Pětadvacet významných českých fotografů se ujalo role apoštolů, jejichž posláním je hlásat umění kreativní fotografické kompozice mezi všemi, kdo si nedovedou svůj život představit bez fotoaparátu. Z jejich epištol vznikla kniha, o níž se rozhodně nedá říci, že by byla suchopárná. Jména jako Jan Saudek, Jan Šibík, Bohdan Holomíček nebo Vladimír Birgus hovoří za vše.

 

 

 

Mac OS X krok za krokem II

2. října 2003, 00.00 | Právě vyšlo pokračování původní české příručky operačního systému Mac OS X, které přináší nové kapitoly, aktualizovaný a rozšířený pohled na verzi Jaguár. Tato kniha je nejkomplexnějším zdrojem informací o Mac OS X na českém trhu.

 

 

 

Vyšla publikace "Fotografování s digitálním fotoaparátem"

4. dubna 2003, 00.00 | Institut digitální fotografie vydal třetí svazek edice Praktická fotografie. Publikace "Fotografování s digitálním fotoaparátem" vysvětluje jak problematiku klasické fotografie, tak využití většiny funkcí digitálních fotoaparátů v praxi. Publikace je vytištěna plnobarevně a obsahuje několikset fotografií.

 

 

 

Právě vychází dubnové FotoVideo

21. března 2003, 00.00 | Mimořádně zajímavé číslo měsíčníku FotoVideo vychází 21. března 2003. Jako bonus je pro čtenáře připraven CD-ROM se zkušební jednoměsíční verzí Adobe Photoshop7.0 CE a galerií 200 nejlepších fotografií soutěže Fotograf roku 2002.

 

 

 

Když ještě po horách chodil Krakonoš

8. prosince 2002, 00.00 | Velká Úpa vznikla v 16. století a muž, po němž se jmenuje Špindlerův mlýn, byl rychtářem. Na hřebenových cestách v Krkonoších nosili koncem předminulého století návštěvníky v nosítkách a k tomu jim hrál flašinetář. V boudách na Sněžce platily vlastní ražené peníze. Odkud jsou tyto informace? Z pozoruhodné publikace historika Pavla Scheuflera Krkonoše na nejstarších fotografiích, která je právě na pultech knihkupectví.

 

 

 

Nová publikace: vybíráme digitální fotoaparát

21. listopadu 2002, 00.00 | Jak se rozhodnout při výběru digitálního fotoaparátu? V řešení této otázky vám může pomoci druhá publikace Institutu digitální fotografie, která právě vyšla v edici Praktická fotografie.

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: