Literatura - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Literatura

Jaké bylo 13. Digiforum?

4. listopadu 2008, 00.00 | Digiforum - v pořadí již třinácté, je úspěšně za námi! Tentokrát jsme se setkali poprvé v nových prostorách moderního hotelu Clarion a do (již tak bohaté) nabídky přednášek, přibylo zbrusu nové téma - digitální video! A jaké tedy 13. Digiforum bylo?

 

 

 

PhotoArt 10-2008: právě vychází!

2. října 2008, 00.00 | Nový PhotoArt přináší opět bohatý výběr fotografií a představí další zajímavé fotografy. Letos tomu bylo šestnáct let, co zemřel uznávaný litevský fotograf Virgilijus Šonta, a tak Vám nabízíme malý průřez jeho fotografickým světem.

 

 

 

PhotoArt 07-08/2008 již v prodeji

3. července 2008, 00.00 | Speciální letní dvojčíslo PhotoArtu právě vyšlo a již nyní jej můžete zakoupit na stáncích. Přináší mimo jiné rozhovor s fotografem Jiřím Havlem, se kterým si popovídal Jan Anděl přímo v Havlových oblíbených Krkonoších.

 

 

 

PhotoArt 06-2008 již v prodeji!

6. června 2008, 00.00 | Vážení čtenáři, v červnovém PhotoArtu vám nabídneme bohatá portfolia několika významných současných fotografů. Za všechny vyzdvihneme jednoho z nejdůležitějších představitelů českého fotografického aktu – Rostislava Košťála

 

 

 

Autogramiáda autora a křest knihy "Mistrovství práce se světlem" v pondělí 26.5.

21. května 2008, 00.00 | Autogramiáda autora a křest knihy "Mistrovství práce se světlem" se bude konat 26. 5. 2008 tj. v pondělí od 16.00 hod v Paláci Neoluxor! Kniha Mistrovství práce se světlem jako první nabízí opravdu vyčerpávající odpovědi na všechny vaše otázky týkající se různých světlených podmínek. Jde o původní českou publikaci, na které tým lektorů IDIFu v čele s Romanem Pihanem pracoval více než rok. Začtěte se do této unikátní knihy a najděte odpovědi na své otázky! Kniha volně navazuje na knihu "Mistrovství práce s DSLR" od stejného autora.

 

 

 

PhotoArt 05-2008: již na stáncích!

7. května 2008, 00.00 | Květnové číslo PhotoArtu Vám nabídne rozhovor se známým fotografem Jiřím Všetečkou, jehož aktuální výstava je ke shlédnutí v překrásných prostorách Starého královského paláce Pražského hradu a v zahradě Na Valech. Nové číslo vyšlo 5. 5. 2008!

 

 

 

Knižní novinky: Pokročilé úpravy digitálních fotografií s publikacemi Zoner Pressu

22. dubna 2008, 00.00 | Vydavatelství Zoner Press přišlo nedávno s dvěma překlady publikací, zabývajícími se problematikou úprav digitálních fotografií na pokročilé úrovni. Ojedinělá je kniha Dana Margulise "Photoshop: barevný režim LAB", věnující se různorodým, mnohdy netušeným využitím barvového prostoru LAB při úpravách snímků. Určitou "klasiku" oproti tomu představuje publikace "Photoshop: retušování a restaurování fotografie" Katrin Eismannové, kterou Zoner Press přináší v druhém, přepracovaném a rozšířeném vydání. Obě knihy představujeme blíže v této recenzi.

 

 

 

Mistrovství práce se světlem

10. dubna 2008, 00.00 | ...Aneb "Průvodce fotografa pro každou světelnou situaci". Po obrovském úspěchu knihy Romana Pihana Mistrovství práce s DSLR (která vyšla již ve třech reedicích) jsme se rozhodli na ni volně navázat a výsledkem je zbrusu nová kniha, která se věnuje tomu nejdůležitějšímu v životě fotografa - práci se světlem. Autorem je samozřejmě opět Roman Pihan!

 

 

 

PhotoArt 04-2008: již brzy na stáncích!

1. dubna 2008, 00.00 | V jarním čísle PhotoArtu Vás srdečně zveme na letos již pátý ročník Inter Photo Campu 2008, konaný v malebném okolí královského města Beroun. Jelikož máme toto věhlasné mezinárodní setkání fotografů takřka za dveřmi, nečekejte s přihláškou na poslední chvíli. Více se dočtete v časopisu.

 

 

 

Click! 4/2008 vychází

26. března 2008, 00.00 | Uvažujete-li o koupi navigace do auta? Nepřehlédněte náš obsáhlý Test GPS navigací. A co třeba ožehavé téma věnované stahování hudby a videa? Není to jen o nelegální distribuci, ale také o stále rostoucí popularitě legálního stahování. Právě vychází dubnové číslo magazínu Click!, s opět trochu vylepšenou grafikou, kde se dozvíte spoustu nových informací...

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: