Literatura - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Literatura

Click! 3/2008 - co najdete uvnitř

13. března 2008, 00.00 | Březnové číslo našeho magazínu je už více než týden na stáncích. Přináší především novou, přehlednější grafiku a hutnější články.

 

 

 

PhotoArt 02-2008: vychází právě dnes

1. února 2008, 00.00 | Právě vychází únorové číslo časopisu PhotoArt. Myslíme si, že každého z vás zajímá, kdo stojí za jeho tvorbou.

 

 

 

PhotoArt: první číslo roku 2008 právě vychází

3. ledna 2008, 00.00 | Spolu s novým rokem vychází nové číslo PhotoArtu, které se pyšní nejen luxusní obálkou, ale samozřejmě též kvalitním obsahem. V rubrice události vás pozveme na výstavu členů Asociace profesionálních fotografů, dále na výstavu fotografií studentů Stavební fakulty ČVUT, fotograf Luis Castaneda v rozhovoru prozradí některá tajemství své tvorby… a mnoho dalšího.

 

 

 

Knižní novinky: Photoshop s českými autory

27. prosince 2007, 00.00 | Publikace českých autorů Tomáše Barčíka a Michala Sironě mají společné to, že nabízí praktické postupy pro práci v Adobe Photoshopu, určené zejména začínajícím uživatelům daného programu. Barčíkova kniha přináší přehled nejdůležitějších základních postupů při retušování digitálních fotografií, Michal Siroň pak ukazuje, jak lze Photoshop nasadit k různým montážím, dovolujícím kreativní vyjádření prostřednictvím počítačového zpracování obrazu. Obě publikace bychom rádi blíže představili v této recenzi.

 

 

 

PhotoArt 12 - vychází již zítra!

30. listopadu 2007, 00.00 | Aktuální číslo PhotoArtu - poslední v tomto roce, vychází již zítra! Toto vánoční vydání PhotoArtu nadělí všem čtenářům bohatou obrazovou podívanou a to v luxusním „balení“.

 

 

 

FOTOGRAFIE - Jiří Havel

9. listopadu 2007, 00.00 | Různých knih o fotografii je na současném trhu nepřeberné množství, avšak unikátních publikací mapujících život a dílo předních českých fotografů - ty abychom pohledali. Nyní však vychází právě jedna taková kniha - výjimečná publikace Jiřího Havla "Fotografie", obsahující snímky od černobílých krkonošských světelných nálad až po záběry z Himálaje, jižní Ameriky nebo Austrálie. A mnoho, mnoho dalšího.

 

 

 

OBJEKTIVY 2007/2008 - přehled

9. listopadu 2007, 00.00 | Institut digitální fotografie pro vás připravil přehled všech skel pro kinofilmové i digitální SLR, které jsou v současnosti na našem trhu dostupné. Kniha, nazvaná jednoduše OBJEKTIVY, vychází v průběhu listopadu 2007 a najdete v ní tématicky zaměřené kapitoly, tabulky, slovníky pojmů, ilustrační fotografie a hlavně - více jak 250 objektivů všech značek.

 

 

 

PhotoArt 10 - vychází právě dnes!

3. října 2007, 00.00 | V říjnovém čísle je dárek pro všechny naše čtenáře. Zdarma vstupenka na listopadové Digiforum a certifikát na slevu u všech kurzů v Institutu digitální fotografie.

 

 

 

Nové číslo Photoartu 09/2007

5. září 2007, 00.00 | Zářijové vydání čím dál tím oblíbenějšího PhotoArtu zaujme hned obálkou. Americká fotografka Lois Greenfield svými snímky dokáže zastavit nejen pohyb, ale i divákův dech. Ostatně přesvěčte se sami!

 

 

 

Večery s fotografem - Právě vychází!

25. července 2007, 00.00 | Pod hlavičkou IDIFu běží již od roku 2005 unikátní projekt "Večery s fotografem", který dává zájemcům možnost setkat se s předními českými fotografy. A na této tradici staví i nová stejnojmenná publikace, která představuje osmnáct předních soudobých českých fotografů formou osobních rozhovorů a výběru z jejich tvorby.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: