Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

ArcSoft PhotoImpression 5

1. prosince 2003, 00.00 | Novou verzi na obsluhu zcela nenáročného programu na základní úpravy obrázků a digitálních fotografií uvedla na trh společnost ArcSoft a proto se na jeho možnosti teď podíváme podrobněji.

 

 

 

Panorama, jaké se hned tak nevidí

28. listopadu 2003, 00.00 | Prostředí letiště či leteckého provozu je pro většinu z nás atraktivní, takže není divu, že se spousta známých literárních a filmových příběhů odehrává právě tady. Asi vás nepřekvapí fakt, že pro mnoho lidí, kteří se okolo letadel pracovně pohybují, je jejich zaměstnání zároveň i koníčkem. Jedním z důkazů jsou vítězné exponáty fotosoutěže Řízení letového provozu v Ruzyni, které by dělaly čest každému profesionálovi.

 

 

 

Fujifilm FinePix F610 - další 6MPix bomba

27. listopadu 2003, 00.00 | Fujifilm představil následovníka modelu F601, který bude prvním 6MPix kompaktem se SuperCCD 4. generace. Nemáte zálusk na až 12MPix snímky z amatérského kompaktu?

 

 

 

Kodak to myslí s digitálem v Čechách vážně

25. listopadu 2003, 00.00 | Včera proběhla v netradičním prostředí Prašné brány v Praze tisková konference Kodaku, na které jsme měli možnost diskutovat nejen s lokálními zástupci značky, ale i s početnou zahraniční delegací. Co můžeme od Kodaku v oblasti digitální fotografie čekat?

 

 

 

Co dělají, když jsou samy v ložnici

25. listopadu 2003, 00.00 | Ložnice. Slovo, které evokuje představy, většinou silně emotivní. Jak se chovají ženy, jež právě překonaly pubertu, i ty v důchodovém věku, v soukromí své ložnice? Čím jim je tato místnost? Co jsou schopny samy na sebe prozradit? Ptala se izraelská fotografka Lily Almog. Odpovědi pod názvem „Ložnicová epizoda“ vystavuje Pražský dům fotografie.

 

 

 

Kyocera Finecam S3R - rychlý kompromis?

24. listopadu 2003, 00.00 | Kyocera představila odlehčenou verzi své super rychlé miniaturní S5R. Pokud hledáte opravdu rychlý 3MPix kompakt, tak pro vás máme zajímavý tip.

 

 

 

Adobe Creative Day

21. listopadu 2003, 00.00 | Ve čtvrtek 27. listopadu 2003 pořádá společnost Adobe v hotelu Pyramida Creative Day - bezplatný seminář představující podstatné novinky v nových verzích programů Adobe. Tentokrát se zaměřením na digitální video a publikování.

 

 

 

Potřeboval by schopného manažera s pevnými nervy

21. listopadu 2003, 00.00 | Holé stromy, les, oblaka, polní cesta, kamenitý svah, posekaná louka, krov půdy. Koho by napadlo spojovat tyto pojmy s tajemstvím? Fotograf Karel Došek však na svých černobílých obrazech přesvědčivě dokazuje, že každé místo pod sluncem je magické a má svůj skrytý vnitřní život.

 

 

 

Sony DSC-U40 nejen ve stříbrné

19. listopadu 2003, 00.00 | Sony nedávno představilo další novinku, která je zacílena na začínající uživatele prahnoucí po miniaturním, stylovém a velmi jednoduchém fotoaparátu. Co nového model U40 přináší?

 

 

 

Kam s tak velkým talentem?

18. listopadu 2003, 00.00 | Lucie Bílá poděkovala na stránkách našeho nejoblíbenějšího bulvárního deníku Ondřeji Pýchovi za to, že ji umí vyfotografovat krásnou, a pokřtila jeho výstavu portrétů hvězd showbusinessu s lapidárním názvem Lidi! v Gallery Art Factory. První expozici zázračného dítěte české komerční fotografie v industriálním prostředí galerie, která byla původně tiskárnou, jsme si nenechali ujít!

 

 

 

Strana výpisu

... 338 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: