Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

CeBIT 2004: Konica Minolta G600 - Další šestimegový kompakt

26. března 2004, 00.00 | Při příležitosti letošního CeBITu jsme viděli několik digitálních kompaktů s rozlišením 6 miliónů bodů. S takovým fotoaparátem přichází i společnost Konica Minolta. Jedná se o dalšího zástupce řady DiMAGE, nyní s označením G600…

 

 

 

CeBIT 2004: Kodak nabízí DSLR s bajonetem Canon

25. března 2004, 00.00 | Kodak zcela nečekaně na veletrhu CeBIT 2004 představil novou verzi své špičkové digitální zrcadlovky Kodak DCS Pro SLR s bajonetem pro objektivy Canon. Co znamená příchod verze /c pro trh?

 

 

 

CeBIT 2004 poodhaluje roušku tajemství EPSONu R-D1

24. března 2004, 00.00 | Není tomu tak dávno, co společnost EPSON oznámila přípravu unikátního digitálního fotoaparátu s dálkoměrem. Ačkoliv není doposud oficiálně zveřejněna jeho kompletní technická specifikace, podařilo se nám o něm získat podrobnější informace přímo na CeBITu. Pokud vás zajímá například cena a dostupnost tohoto přístroje, čtěte následující článek.

 

 

 

Dostal Oscara, no a?

24. března 2004, 00.00 | Přísloví „Doma není nikdo prorokem“ vzniklo určitě v Čechách. Příkladů toho, jak se zde nakládalo s lidmi, kteří byli za hranicemi obdivováni a váženi, je bezpočet. Nejstarší český fotograf a filmař Alexandr Hackenschmied (*1907), držitel Oscara z roku 1965, jenž mimochodem stál i u zrodu trojrozměrné filmové iluze IMAX, by o tom mohl hodně vyprávět. Dvě výstavy fotografií této legendy, která již léta žije v New Yorku, máme nyní možnost vidět i v Praze.

 

 

 

CeBIT 2004: Nové digitální kompakty Olympus

23. března 2004, 00.00 | Při příležitosti letošní výstavy CeBIT bylo uveřejněno poměrně málo novinek z oblasti digitální fotografie. Mezi ně patří i nové digitální kompakty společnosti Olympus. Jaký trend můžeme na těchto modelech pozorovat?

 

 

 

Změní photo LFP fotografii?

19. března 2004, 00.00 | Velkoformátový tisk digitálních fotografií se stává nejen módní záležitostí, ale s velkou pravděpodobností by mohl výrazně pomoci řadě menších zpracovatelů fotografií zachránit současnou neveselou ekonomickou vyhlídku. Kdo na této technologii může vydělat?

 

 

 

Pentax Optio S30 - novinka určená pro Evropu

19. března 2004, 00.00 | Pentax na veletrhu CeBIT 2004 fyzicky poprvé představil nedávno ohlášený model OptioS30, který si tak odbyl svou světovou veřejnou premiéru. CeBIT byl zvolen protože fotoaparát je primárně určen pro evropský trh a například v USA se nebude vůbec prodávat. Co umí?

 

 

 

Nový digitální kompakt od Ricohu

17. března 2004, 00.00 | Společnost Ricoh přichází s dalším digitálním kompaktem, jehož ohnisková vzdálenost objektivu začíná na 28 mm. Kromě této příjemné skutečnosti nabízí i velice rychlý chod přístroje.

 

 

 

Epson nabízí digitální dálkoměrný kompakt

15. března 2004, 00.00 | Již na PMA2004 jsme měli možnost vidět na stánku společnosti Epson za sklem vystavený fotoaparát s označením R-D1. Byl zahalen v roušce tajemství, kterou vám v tom článku poodhalíme. Je libo opravdu netradiční fotoaparát s výměnnými objektivy a rozlišením 6 MPix?

 

 

 

Setkání hvězd

12. března 2004, 00.00 | Jan, Sára a Ida Saudkovi, Ladislav Sitenský, Bohdan Holomíček, Dana Kyndrová, Jan Langhans, Roman Sejkot … Nebo Marcello Mastroianni, Lída Baarová, Paul McCartney, Václav Havel, Frank Zappa … A všichni pěkně pohromadě. Uznávám, že to vypadá spíše jako sci-fi, ale jedná se o střízlivou realitu. Pokud vás zajímá, kde můžete tyto celebrity vidět, čtěte dále.

 

 

 

Strana výpisu

... 332 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: