Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Foma začala vyrábět barevné fotopapíry pro Fujifilm v ČR

23. dubna 2004, 00.00 | Hradecká továrna společnosti Foma Bohemia spustila do provozu linku na výrobu atypických formátů fotografických papírů značky Fujifilm. Jak tato výroba vypadá v praxi a co může znamenat do budoucnosti?

 

 

 

Umí, a ještě za to chce peníze!

23. dubna 2004, 00.00 | Spolupracuje se světovými fotografickými agenturami, vystavoval v New Yorku, Soulu i Stockholmu, ale i na současném nejprestižnějším fotofestivalu ve francouzském Perpignanu. Dvakrát byl oceněn v rámci World Press Photo, pracuje pro UNICEF, a jeho snímky se pravidelně objevují v takových periodikách, jako jsou Der Spiegel, Paris Match, New York Times Magazine či Playboy. Tomki Němec, český fotograf.

 

 

 

Velmi tenká hra: Sony T1 vs. Olympus AZ-1

21. dubna 2004, 00.00 | Řada fotoaparátů Konika Minolta Dimage X dostala v posledních dvou týdnech dva tvrdé konkurenty v podobě nových modelů digitálních fotoaparátů Sony a Olympus. Pro koho jsou určeny tyto ultratenké digitální šperky a čím se liší?

 

 

 

Barco Coloris Calibrator - kalibrovaný LCD

19. dubna 2004, 00.00 | Belgická společnost Barco působí v oblasti profesionálních grafických monitorů již řadu let a je celosvětově známa svými monitory s hardwarovou kalibrací barev. Teprve letos však přichází na tento trh i s technologií LCD, která byla donedávna pro oblast grafického zpracování odsuzována díky špatnému barevnému podání barev. Jak se s tímto obecně známým neduhem Barco vypořádalo a co jejich barevný LCD Coloris Calibrator nabízí?

 

 

 

Na Provázku u Donutilů

14. dubna 2004, 00.00 | Pro generaci dnešních dvacetiletých je to historie. Starší ale jistě nezapomenou na fronty na lístky, vyprodané sály a především na sugestivní herecké výkony. Brněnské Divadlo na provázku bylo světlem v šeru české totality. „Svítání“ je také název výstavy fotografií Jefa Kratochvila, věnovaných právě této legendární scéně.

 

 

 

Zlaté objektivy Interkamery a jejich lesk

14. dubna 2004, 00.00 | Den před zahájením veletrhu Interkamera 2004 byly slavnostně oznámeny produkty, které letos získaly ocenění "Zlatý objektiv Interkamera", které uděluje pořadatelská společnost za podpory vybraných medií. Kdo byl oceněn a zač?

 

 

 

Kdy nahradí mobilní telefony digitální fotoaparáty?

8. dubna 2004, 00.00 | Nokia se stala největším světovým producentem zařízení schopných zaznamenávat digitální fotografie. Řada analytiků předpovídá pro rok 2004 obrovský boom mobilních telefonů s fotografickými funkcemi, ale skeptici varují - mobil nemůže nahradit fotoaparát!

 

 

 

Český Panasonic představuje své novinky

7. dubna 2004, 00.00 | Včera se v paláci Žofín na Střeleckém ostrově v Praze konal již šestý Panasonic festival. Tak jako každoročně, i letos si společnost Panasonic připravila pro český trh řadu novinek. Kam Panasonic svými produkty směřuje?

 

 

 

Nové přenosné fototiskárny Canon

6. dubna 2004, 00.00 | Jste rádi mobilní a chcete mít vždy veškerou základní fotovýbavu při sobě? Pak vás možná zaujmou dva nové modely termosublimačních tiskáren Canon, uveřejněné minulý týden.

 

 

 

Český Nikon představuje své novinky

2. dubna 2004, 00.00 | Na včerejší prezentaci představilo české zastoupení společnosti Nikon novinky letošního jara. Jedná se především o digitální zrcadlovku D70. Dále nám pak byl v provozu předveden bezdrátový přenos dat mezi digitální zrcadlovkou D2H pomocí WiFi modulu WT-1. V tomto článku se s vámi podělíme o základní poznatky a informace.

 

 

 

Strana výpisu

... 331 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: