Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

FomeiTop - setkání fotografů již po třinácté

21. října 2003, 00.00 | FomeiTop již dávno není jen dnem otevřených dveří společnosti Fomei, ale díky partnerům se stal tradičním místem setkání jak fotografů, tak zejména poskytovatelů služeb v oblasti fotografie.

 

 

 

Minolta DiMAGE G400, nejen převlečená Konica

20. října 2003, 00.00 | A máme zde první hmatatelný výsledek sloučení společností Konica a Minolta v podobě nového fotoaparátu nesoucího označení řady DiMAGE a nahrazujícího produkt z bývalé řady Revio. Jaký vypadá první Konica vyrobená pod značkou Minolta?

 

 

 

FotoOffice 2, alternativní manager digitálních fotografií

17. října 2003, 00.00 | Manager obrázků a digitálních fotografií polské provenience překvapí nejen svou relativně nízkou cenou, ale především svými solidními možnostmi při správě, archivaci, úpravách a konverzi digitálních fotografií. Vzhledem k relativně nízké ceně 20 EUR se jedná o jeden z nejzajímavějších a možná i nejlukrativnějších programů svého druhu.

 

 

 

Panasonic Lumix FZ10, opravdu lákavý ultrazoom

14. října 2003, 00.00 | Pokud někdo pochyboval nad fotoaparáty FZ-1 či FZ-2 kvůli jejich poměrně nízkému rozlišení 2MPix, tak Panasonic pro něj má ráznou odpověď. Model FZ-10 navíc přináší nejen dvojnásobné rozlišení.

 

 

 

ACDSee 6.0 PowerPack, jeden za všechny a tři v jednom!

13. října 2003, 00.00 | Patrně nejznámější z univerzálních managerů a prohlížečů obrázků pro Windows nenápadně dospěl do své šesté verze. Chcete vědět, co je v ACDSee 6.0 a v dalších programech z balíku ACDSee 6.0 PowerPack nového? Nabízíme vám podrobného průvodce všemi zásadními novinkami.

 

 

 

Nový Olympus Camedia C-5060 WIDE ZOOM

10. října 2003, 00.00 | Olympus představil nový digitální kompakt se špičkovými parametry a rozlišením 5,1 mil. bodů. Mezi jeho hlavní výhody by měl patřit širokoúhlý objektiv a vysoká rychlost.

 

 

 

Co jsme pro vás připravili na Invex

7. října 2003, 00.00 | Včera na brněnském výstavišti začal letošní ročník veletrhu Invex. Naše vydavatelství spolu s Institutem digitální fotografie pro vás na této akci připravilo několik zajímavých exponátů.

 

 

 

Herbert Slavík a jeho slabost pro celebrity

6. října 2003, 00.00 | Také se vám už někdy stalo, že jste při pohledu na profesionálně odvedenou práci měli pocit, že přesto něco není zcela v pořádku? Zkrátka, že cosi postrádáte … Podobný dojem mívám od jisté doby z tvorby fotografa Herberta Slavíka. Z jeho druhdy fotograficky dokonalých záběrů, vynalézavých pohledů plných života, jako by se pozvolna vytrácela invence a svěžest. Zůstává profesionalita, pravda, někdy hodně rutinní.

 

 

 

HP představilo nové inkoustové a laserové tiskárny

3. října 2003, 00.00 | Společnost Hewlett Packard tento týden uvedla na český trh celou řadu nových produktů z oblasti barevných tiskových řešení. Jedná se o bohatou škálu zařízení od přenosné inkoustovky až po nejvyšší model barevné laserové tiskárny.

 

 

 

Lze s mobilem dělat umění?

3. října 2003, 00.00 | 2. září se uskutečnila tisková konference Českého mobilu a.s., při níž mobilní operátor Oskar poprvé představil svou MMS službu. Tato konference svým dílem přispěla do diskuse o tom, zda se s mobilními telefony, podporujícími multimediální služby, tedy vybavenými digitálním fotoaparátem, dá dělat umění. Odpověď? Tušíte správně: nedá. Fotoaparát s tak nízkým rozlišením (640x480 bodů) skutečně kvalitní fotografii v použitelné velikosti prostě neumí.

 

 

 

Strana výpisu

... 340 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: