Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Nikon 1 V1 a nový fotografický systém

22. září 2011, 01.00 | Nikon rozšířil svou nabídku fotografických systémů a fotoaparátů o kompaktní modulární systém Nikon 1 a představil první dva fotoaparáty, V1 a J1, první výměnné objektivy a další příslušenství, jako externí GPS modul GP-N100 a miniblesk SB-N5 s výklopnou a otočnou hlavicí. Kompaktní bezzrcadlové fotografické přístroje s výměnnými objektivy jsou vybaveny malým obrazovým snímačem CMOS "CX" s palcovým formátem a rozlišením 10 Mpx a novým procesorem Expeed 3.

 

 

 

B-grip ve vylepšeném provedení

22. září 2011, 00.00 | Výrobce b-gripu, firma CPtech, nabízí svůj inovativní držák na opasek pro fotoaparát nebo videokameru v nové verzi – s novým designem a novou pojistkou rychloupínací destičky. Důležitou informací také je, že nová doporučená prodejní cena je nižší než u předešlé verze, a to 1 090 korun.

 

 

 

Acer Aspire S3 – výkonný ultrabook

21. září 2011, 00.00 | Nový ultrabook uživatelům nabízí vysoký výkon pro digitální tvorbu i velmi rychlou odezvu a interakci při různých činnostech. Má velmi krátkou dobu aktivace, jen 1,5 s, a díky technologii Acer Green Instant On dosahuje padesátidenní výdrže baterie. Je vybaven pevným diskem s velkou kapacitou a k internetu se připojí za 2,5 s.

 

 

 

IFA 2011 – rekordní ročník tradičního berlínského veletrhu

4. září 2011, 12.00 | Od pátku 2. září do středy 7. září můžete na berlínském výstavišti navštívit mezinárodní veletrh spotřební elektroniky. Možná si kladete otázku, proč by IFA měla zajímat také nás, fotografy a fotografky. Vždyť je zaměřena hlavně na elektrospotřebiče do kuchyně a fakt, že si k editaci fotografií připravíme šálek lahodné kávy, ještě neznamená, že kávovar budeme považovat za praktické fotopříslušenství.

 

 

 

Sony DEV-5 a DEV-3 – dalekohledy s digitálním záznamem

1. září 2011, 00.00 | První digitální dalekohledy na světě se záznamem stereofonního Full HD videa umožňují nejen pozorovat přírodu, sport nebo letadla, ale také pořizovat kvalitní videozáznamy s možností pozdějšího přehrávání na HD televizorech. K dispozici je také režim 3D, jenž zobrazenou scénu zachytí jako trojrozměrný videozáznam, který lze přehrát na 3D televizoru BRAVIA s tím, že maximální přiblížení v režimu 3D je 5,4×. Variabilní zoom umožňuje prohlížet scénu při malém přiblížení a pak operativně přiblížit vzdálený objekt.

 

 

 

Panasonic Lumix G X Vario HD 14–42 a 45–175 mm

31. srpna 2011, 00.00 | Tyto dva nové objektivy systému Lumix G Micro s proměnlivou ohniskovou vzdáleností ještě do konce letošního roku rozšíří nabídku výměnných objektivů prestižní řady X pro fotoaparáty založené na mikro 4/3 standardu. Lumix G X Vario HD 14–42 mm je malý základní zoom a na jeho rozsah ohniskové vzdálenosti navazuje Lumix G X Vario HD 45–175 mm. Oba jsou vybaveny efektivním systémem optické stabilizace obrazu a páčkou pro zoomování pomocí servomotorku.

 

 

 

Sony – bohatá úroda novinek Alfa SLT i NEX

26. srpna 2011, 19.00 | Společnost Sony představila dva nové výkonné fotoaparáty SLT, α77 a α65 s rozlišením 24,3 megapixelu a s funkcí rychlého souvislého snímání á 12, resp. 10 obr./s, dva nové kompakty s výměnnými objektivy α NEX-7 a NEX-5N, čtyři nové objektivy a příslušenství a také novou Full HD videokameru Handycam NEX-VG20E s rozlišením 16,1 Mpx a se systémem výměnných objektivů standardu NEX E. Nejprve přinášíme souhrnné informace včetně doporučených prodejních cen a plánovaných termínů zahájení prodeje.

 

 

 

Redged – stativy a hlavy Made in Netherlands

24. srpna 2011, 00.00 | Nizozemské stativy značky Redged představují zajímavou novinku na českém a slovenském fotografickém trhu. Jejich výhradním dovozcem pro Českou republiku a Slovensko je firma Artbox, s. r. o., a zakoupit si je můžete v internetovém obchodu eBrasny.cz.

 

 

 

Digitální fotorámečky Sony S-Frame

19. srpna 2011, 14.00 | Společnost Sony představila devět nových digitálních fotorámečků. Jsou elegantní a módní, mají inteligentní funkce, snadno se používají a nabízejí brilantní obraz. Řada S-Frame je k dostání s displeji s úhlopříčkou od 18 cm (7 palců) do 26 cm (10,1 palce).

 

 

 

Epson Stylus SX130 – cenově dostupné multifunkční zařízení

11. srpna 2011, 00.00 | Svůj nový model výrobce nabízí v první řadě domácím uživatelům, kteří vyžadují kompaktní multifunkční zařízení umožňující snadný tisk za přijatelnou cenu, kopírování a skenování. Jednoduché nastavení a snadné použití umožňuje také ovládací panel se čtyřmi tlačítky.

 

 

 

Strana výpisu

... 59 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: