Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Ilford Multigrade Art 300

7. dubna 2011, 00.00 | Firma Harman uvedla na trh nový černobílý pozitivní zvětšovací papír na speciální matné Fine Art podložce na bázi 100% bavlny, bez kyselých přísad, s odolností pro standardní zpracování ve zpracovatelských černobílých lázních. Papír má matný povrch s jemnou texturou. Harman, tradiční výrobce klasických halogeno-stříbrných fotografických materiálů značky Ilford, připravil tento nový materiál pro uměleckou černobílou fotografii ve spolupráci s firmou Hahnemühle FineArt GmbH.

 

 

 

Western Digital My Book Studio Edition II

6. dubna 2011, 00.00 | Nový externí disk nabízí výkon rozhraní FireWire a ohromnou ukládací kapacitu pro současné formáty v HD rozlišení 6 TB. Western Digital ho doporučuje především kreativcům, ale samozřejmě i všem fanouškům platformy Mac.

 

 

 

Kingston: Prague HyperX Event s Markem Tekunoffem

22. března 2011, 00.00 | V pražském Tančícím domě a v akci předvedla společnost Kingston Technology nové paměťové moduly, které představila na veletrhu CeBIT v Hannoveru. Jedná se o nové tříkanálové sady paměťových modulů HyperX T1 Black DDR3 a inovované jedno-, dvou- a tříkanálové sady HyperX Genesis.

 

 

 

Odolný disk Apacer Turbo II AS602 SSD

8. března 2011, 00.00 | Apacer uvádí na trh výkonnou externí a snadno přenosnou paměť - Turbo II AS602 SSD - „solid-state“ disk. Připomeňme si, že výhoda SSD řešení oproti klasickým diskům je vedle bezhlučnosti a nižší spotřeby energie především v tom, že neobsahují pohyblivé části a jsou tudíž více odolné vůči otřesům a "náročnějšímu zacházení".

 

 

 

DataTresorDisc: A data máte pod kontrolou

7. března 2011, 00.00 | Většina z nás důvěrně zná situaci, kdy vyndáme z poličky DVD oblíbeného filmu, který jsme již dlouho neviděli, a nebo ještě lépe zálohu důležitých dat, která nyní nutně potřebujeme. Ale ejhle! Po vložení disku do mechaniky nám na čele vyraší studený pot a zmocní se nás panika, neboť DVD se tváří jako prázdné! Zachovejte klid - způsob, jak tomu předejít, je na dosah!

 

 

 

Monitor Asus pro profíky

1. března 2011, 00.00 | ASUS představuje profesionální LCD monitor řady PA246Q ProArt s úhlopříčkou 24 palců. Používá panel technologie P-IPS, má nativní rozlišení 1 920 × 1 200 obrazových bodů (poměr stran 16:10), pozorovací úhly 178° a technologii Quick Virtual Scale.

 

 

 

Nové blesky Speedlite 320EX a 270EX II

28. února 2011, 00.00 | Canon rozšířil své portfolio elektronických blesků o dva nové „kousky“ - Speedlite 270EX II jako pokračovatele předchozího 270EX a zcela nový Speedlite 320 EX, který dokáže nasvěcovat scénu během natáčení videa. Oba modely jsou určeny uživatelům EOS zrcadlovek a také kompaktu PowerShot G12, kteří se chtějí zabývat tvůrčími osvětlovacími technikami.

 

 

 

Samsung: pět nových objektivů pro řadu NX

25. února 2011, 00.00 | Samsung rozšířil Sérii NX o pět nových objektivů. Nabízejí inovativní funkce a rozšířené možnosti pro uživatele fotoaparátů Samsung NX. Samsung tedy pro řadu NX připravil již celkem deset různých vyměnitelných objektivů.

 

 

 

Evropský summit Samsung ve znamení chytré televize a 3D

24. února 2011, 00.00 | „Samsung European Forum 2011“ od 21. února v Budapešti představil veškeré dostupné novinky Samsung včetně fotoaparátů, výměnných objektivů a dalšího fotopříslušenství, taktéž videokamer a různého příslušenství, nicméně v rámci digitálního zobrazování a ozvučení dominovaly výrobky pro domácí zábavu a zejména rozšířené portfolio chytrých televizí, přehrávačů Blu-ray disků, kompletních 3D řešení a systémů pro domácí zábavu.

 

 

 

Dvoujádro od AMD v netbooku ACER Aspire One 522

18. února 2011, 00.00 | Netbooky, malé počítače s nízkou spotřebou, původně určené pro surfování na internetu, psaní dokumentů a prohlížení obrázků, se od doby svého uvedení na trh velmi rozšířily a získaly na oblibě. Svět médií je ale stále více náročný a původní osazení procesory Atom a grafickým čipem od Intelu přestává pomalu, ale jistě stačit. Vyjít uživatelům vstříc a nabídnout např. plynulé přehrávání HD videa při zachování dostatečné výdrže na baterie se pokouší firma Acer s novým netbookem Acer Aspire One 522.

 

 

 

Strana výpisu

... 64 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: