Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Kingston: Prague HyperX Event s Markem Tekunoffem

22. března 2011, 00.00 | V pražském Tančícím domě a v akci předvedla společnost Kingston Technology nové paměťové moduly, které představila na veletrhu CeBIT v Hannoveru. Jedná se o nové tříkanálové sady paměťových modulů HyperX T1 Black DDR3 a inovované jedno-, dvou- a tříkanálové sady HyperX Genesis.

 

 

 

Odolný disk Apacer Turbo II AS602 SSD

8. března 2011, 00.00 | Apacer uvádí na trh výkonnou externí a snadno přenosnou paměť - Turbo II AS602 SSD - „solid-state“ disk. Připomeňme si, že výhoda SSD řešení oproti klasickým diskům je vedle bezhlučnosti a nižší spotřeby energie především v tom, že neobsahují pohyblivé části a jsou tudíž více odolné vůči otřesům a "náročnějšímu zacházení".

 

 

 

DataTresorDisc: A data máte pod kontrolou

7. března 2011, 00.00 | Většina z nás důvěrně zná situaci, kdy vyndáme z poličky DVD oblíbeného filmu, který jsme již dlouho neviděli, a nebo ještě lépe zálohu důležitých dat, která nyní nutně potřebujeme. Ale ejhle! Po vložení disku do mechaniky nám na čele vyraší studený pot a zmocní se nás panika, neboť DVD se tváří jako prázdné! Zachovejte klid - způsob, jak tomu předejít, je na dosah!

 

 

 

Monitor Asus pro profíky

1. března 2011, 00.00 | ASUS představuje profesionální LCD monitor řady PA246Q ProArt s úhlopříčkou 24 palců. Používá panel technologie P-IPS, má nativní rozlišení 1 920 × 1 200 obrazových bodů (poměr stran 16:10), pozorovací úhly 178° a technologii Quick Virtual Scale.

 

 

 

Nové blesky Speedlite 320EX a 270EX II

28. února 2011, 00.00 | Canon rozšířil své portfolio elektronických blesků o dva nové „kousky“ - Speedlite 270EX II jako pokračovatele předchozího 270EX a zcela nový Speedlite 320 EX, který dokáže nasvěcovat scénu během natáčení videa. Oba modely jsou určeny uživatelům EOS zrcadlovek a také kompaktu PowerShot G12, kteří se chtějí zabývat tvůrčími osvětlovacími technikami.

 

 

 

Samsung: pět nových objektivů pro řadu NX

25. února 2011, 00.00 | Samsung rozšířil Sérii NX o pět nových objektivů. Nabízejí inovativní funkce a rozšířené možnosti pro uživatele fotoaparátů Samsung NX. Samsung tedy pro řadu NX připravil již celkem deset různých vyměnitelných objektivů.

 

 

 

Evropský summit Samsung ve znamení chytré televize a 3D

24. února 2011, 00.00 | „Samsung European Forum 2011“ od 21. února v Budapešti představil veškeré dostupné novinky Samsung včetně fotoaparátů, výměnných objektivů a dalšího fotopříslušenství, taktéž videokamer a různého příslušenství, nicméně v rámci digitálního zobrazování a ozvučení dominovaly výrobky pro domácí zábavu a zejména rozšířené portfolio chytrých televizí, přehrávačů Blu-ray disků, kompletních 3D řešení a systémů pro domácí zábavu.

 

 

 

Dvoujádro od AMD v netbooku ACER Aspire One 522

18. února 2011, 00.00 | Netbooky, malé počítače s nízkou spotřebou, původně určené pro surfování na internetu, psaní dokumentů a prohlížení obrázků, se od doby svého uvedení na trh velmi rozšířily a získaly na oblibě. Svět médií je ale stále více náročný a původní osazení procesory Atom a grafickým čipem od Intelu přestává pomalu, ale jistě stačit. Vyjít uživatelům vstříc a nabídnout např. plynulé přehrávání HD videa při zachování dostatečné výdrže na baterie se pokouší firma Acer s novým netbookem Acer Aspire One 522.

 

 

 

Canon EF 4/500L IS II USM a EF 4/600L IS II USM

11. února 2011, 00.00 | Prototypy těchto lehkých superteleobjektivů byly poprvé představeny v září 2010 na veletrhu Photokina. Nyní jsou uvedeny do prodeje. Jedná se o vysoce kvalitní objektivy profesionální řady L, které fotografům živé přírody a sportovních i jiných událostí poskytují excelentní výkonnost, kvalitní optiku s vyspělou povrchovou úpravou, která zamezuje tvorbě odlesků a světelných závojů, a zlepšenou mobilitu.

 

 

 

Canon EF 4/200–400L IS USM Extender 1,4×

8. února 2011, 09.00 | Canon představil nejen nové objektivy, které se na trhu objeví v předjaří a zjara, ale také oznámil, že vyvíjí tento nový teleobjektiv s proměnlivou ohniskovou vzdáleností a s integrovaným telekonvertorem, který má být uveden do prodeje v průběhu letošního roku, nejspíš na podzim. Svou světovou premiéru má mít v japonské Jokohamě na CP+ — Camera & Photo Imaging Show ve dnech 9. až 12. února 2011. Více na Cpplus.jp/en.

 

 

 

Strana výpisu

... 61 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: