Novinky - příslušenství - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

M.Zuiko Digital ED 12 mm 1:2,0 a 45 mm 1:1,8

8. července 2011, 00.00 | Oba nové objektivy mikro 4/3 standardu pro Olympus Pen díky svému sofistikovanému strukturovanému kovovému povrchu, který jim dodává klasický stylový vzhled, dobře ladí s inovovaným designem fotoaparátů PEN. Jeden je vhodný pro reportážní a momentní fotografii a pro zachycení širokoúhlých scenérií, druhý umožňuje pořizovat detailní portréty, anebo fotografovat sportovní nebo jiné akce, a to v exteriéru i interiéru.

 

 

 

Genius Pen Mouse – myš jako tužka

7. července 2011, 00.00 | Nápaditě řešená bezdrátová myš – tvarovaná jako tužka nebo kancelářské pero. Díky vylepšené optické technologii funguje na téměř každém povrchu, a to včetně oblečení, a tak není problém ovládat počítač nebo notebook doslova „na koleně“.

 

 

 

Fujitsu CELSIUS W510 s konektorem Cold Plug

30. června 2011, 09.00 | Nová vysoce výkonná pracovní stanice Fujitsu CELSIUS má moderní design, zvýšenou úložnou kapacitu, snadnější výměnu dat, tišší provoz a je první, která nabízí konektor Cold Plug.

 

 

 

Acer Aspire One Happy ve čtyřech barvách

30. června 2011, 08.00 | Nové stylové notebooky z dílny Acer mají vyvolávat představu léta, prázdnin a exotických nápojů. Jsou nabízeny ve čtyřech nových svěžích barvách, nazvaných Blueberry Shake, Papaya Milk, Strawberry Yogurt a Banana Cream. A barevně sladěné jsou i nabízené bezdrátové myši.

 

 

 

Leica Super-Elmar-M 21 mm 1:3,4 Aspherical

28. června 2011, 01.00 | Tento vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv pro dálkoměrné fotoaparáty série M je v prodeji od června. Je kompaktní, používá kvalitní optické sklo, má nejkratší zaostřovací vzdálenost 0,7 m a v kombinaci s fotoaparátem M8 s čipem o rozměrech 18 × 27 mm nabízí zorný úhel odpovídající 28mm objektivu po přepočtu na formát kinofilmu (24 × 36 mm).

 

 

 

Letní SONY VAIO: trendy barvy, ale i výkon pro fotografy

27. června 2011, 00.00 | Společnost Sony představila nové notebooky Vaio sérií C/CA, E a SB a také oficiální notebook 46. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech – Vaio F22. Nabídka novinek je tedy velmi široká a zahrnuje lifestylové elegány v pestrých barvách i modely pro každodenní použití, přičemž pro řadu F je i extra nabídka software Adobe: Photoshop Elements 9 a Premiere Elements 9.

 

 

 

Tamrac TR404 ZipShot Mini

23. června 2011, 04.00 | Model TR404 je menší verze původního ministativu TR406 ZipShot. Verzi Mini jsme už několikrát zmiňovali v souvislosti s novými brašnami a pouzdry Tamrac, neboť se do nich krásně vejde – díky opravdu minimalizované délce ve složeném stavu. Anebo je možno použít připravené úchyty a ministativ snadno a rychle připojit k batohu nebo brašně.

 

 

 

Nodal Ninja pro panoramatickou fotografii

21. června 2011, 01.00 | Od května jsou v prodeji zajímavé novinky v nabídce panoramatických hlav Nodal Ninja a příslušenství. Širší okruh potenciálních uživatelů zaujme cenově dostupný model Nodal Ninja NN4 a pro nejnáročnější tvůrce je určena nová profesionální řada M1.

 

 

 

Novinky Tamrac Rally a Ace

20. června 2011, 00.00 | Dalšími novinkami v nabídce Tamrac jsou dvě fotobrašny typu ledvinky a pouzdro na netbook v řadě Rally a trojice černých koženkových pouzder řady Ace na kompaktní fotoaparáty i další drobné elektronické přístroje, třeba multifunkční mobilní telefony a hudební přehrávače.

 

 

 

Sony E 30 mm 1:3,5 Macro, blesk HVL-F20S a další příslušenství

17. června 2011, 03.00 | Jak jsme už ve zkratce uvedli, třetí kompaktní fotoaparát Alfa NEX byl představen spolu s novým objektivem, externím bleskem a dalšími novinkami, které rozšiřují nabídku modulárního systému Sony – většinou se jedná o brašny, stylová pouzdra a popruhy, ale samozřejmě nechybí snímací filtry, náhradní baterie a paměťové karty, které jsme si už představili samostatně.

 

 

 

Strana výpisu

... 61 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: