Trendy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Fotoprůmysl dělá hlupáky ze sebe i svých zákazníků

10. února 2006, 00.00 | Dovolte nám malé zamyšlení nad tím, kam směřuje fotografický průmysl, proč krachují zavedené značky a kam se vlastně vyvíjí fotografická technika. Je větším problémem nahrazení filmu megapixely nebo lidská hloupost?

 

 

 

Carl Zeiss vyrábí objektivy pro Nikon a Sigma představila nový 17-70

31. ledna 2006, 00.00 | Pro majitele SLR zrcadlovek Nikon se tento rok stane zlomovým. Budou mít šanci na své digitální i kinofilmové zrcadlovky nasadit špičkovou optiku od společnosti Carl Zeiss, která se rozhodla dělat objektivy i s bajonetem Nikon. Půjde o modifikace objektivů určených pro Contax. Jaká skla můžeme v nabídce očekávat? Kromě toho Sigma představila nový objektiv 17-70 mm pro DSLR.

 

 

 

PMA 2006

 

 

 

Konica Minolta šokovala odchodem z fotobranže

20. ledna 2006, 00.00 | Je to zvláštní pocit psát nekrolog společnosti jako je Konica Minolta, nicméně poměry ve fotografickém průmyslu jsou neúprosné. Konica Minolta oznámila, že končí s veškerými aktivitami v oboru foto/video a to v podstatě už koncem března! Co bude s jejími produkty a službami dál?

 

 

 

CES2006: Trendy digitální fotografie

13. ledna 2006, 00.00 | CES 2006 je za námi a nezbývá, než se ohlédnout za trendy, které poodhalil. Postupně jsme vás seznámili s produktovými novinkami a nyní se společně pokusme najít to, co mají společného.

 

 

 

Nejčtenější články roku 2005

30. prosince 2005, 00.00 | Přinášíme vám přehled nejčtenějších článků, které jsme vydali v letošním roce. O které fotoaparáty byl největší zájem?

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty října 2005

18. listopadu 2005, 00.00 | Opět vám přinášíme přehled nejprodávanějších digitálních fotoaparátů ve vybraných specializovaných maloobchodech. Výsledky našeho průzkumu jsou velmi překvapivé.

 

 

 

Ohlédnutí za PhotoPlus 2005: kam směřuje profi fotografie?

11. listopadu 2005, 00.00 | Nabízíme vám drobné zamyšlení nad budoucností profesionální fotografie v kontextu veletrhu a konference PhotoPlus 2005, která proběhla minulý měsíc v New Yorku. Jak a čím se budou v nejbližších letech pořizovat fotografie na zakázku?

 

 

 

PhotoPlus - světla, blesky a zábleskové systémy

27. října 2005, 00.00 | V dalším pokračování naší exkluzivní reportáže z newyorského veletrhu PhotoPlus se zaměříme na všechny možné a nemožné zdroje světla. Co všechno si může pořídit profesionál, aby překonal jakékoli světelné podmínky?

 

 

 

Seznamka: Hledám partnera zn. můžeme vyvíjet DSLR spolu

17. října 2005, 00.00 | Tak jak pomalu opadá zájem o digitální kompaktní fotoaparáty, roste význam digitálních zrcadlovek. Vyvinout, vyrobit a prodat DSLR však není zdaleka tak snadné a levné, jako tomu bylo u kompaktů, a tak se nám rodí jedna aliance výrobců za druhou. Pojďme si udělat malý sumář toho, kdo s kým a proč?

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: