Trendy - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Modla DSLR včera, dnes a zítra

27. července 2005, 00.00 | Digitální zrcadlovky jsou jedním z nejdiskutovanějších témat nejen mezi fotografickými profesionály, ale zejména amatéry. Tento zájem samozřejmě nenechává chladnými ani výrobce. Pro koho a jaké se vlastně dnes a zítra budou vyrábět DSLR?

 

 

 

Budoucnost má jméno CMOS

13. července 2005, 00.00 | Otázka, jaký typ snímačů se bude používat u digitálních fotoaparátů v blízké či vzdálenější budoucnosti, je velice těžko zodpověditelná. Nicméně tradiční souboj technologií CCD a CMOS zřejmě dostává zcela nový rozměr a můžeme se těšit na zajímavé změny.

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty května 2005

9. června 2005, 00.00 | Opět po měsíci přinášíme přehled nejprodávanějších digitálních fotoaparátů u společnosti Megapixel a nabízíme srovnání s předchozím měsícem. Jak se vyvíjel zájem českých uživatelů o digitální fotoaparáty?

 

 

 

Proč bojovat za otevřený RAW formát?

1. června 2005, 00.00 | Na internetu se objevila zajímavá iniciativa volající po otevřeném či dokonce lépe standardizovaném RAW formátu. Kdo za ní stojí a co by takové řešení přineslo běžnému uživateli? Jde o zbytečný humbuk nebo záchranu před zlovůlí výrobců?

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty dubna 2005

13. května 2005, 00.00 | Opět po měsíci vám přinášíme přehled digitálních fotoaparátů, o které byl největší zájem na českém trhu. Která ze značek nejvíc zabodovala?

 

 

 

Nokia otevřela dveře do nového multimediálního světa

2. května 2005, 00.00 | Ve středu minulého týdne Nokia představila tři nové mobilní telefony, které, podle jejího názoru, mění pohled na mobilní komunikaci dneška. Měli jsme se možnost zúčastnit akce Destination Multimedia v Amsterdamu a všechny tři novinky vyzkoušet v praxi. Jaké jsou naše první dojmy?

 

 

 

Nejprodávanější digitální fotoaparáty v ČR března 2005

26. dubna 2005, 00.00 | Uvažujete o nákupu nového fotoaparátu nebo vás jen zajímá, které fotoaparáty jsou u nás nejprodávanější? Připravili jsme pro vás ve spolupráci s jedním ze nejvýznamnějších prodejců zajímavé srovnání.

 

 

 

Loučení s další fotografickou značkou

14. dubna 2005, 00.00 | Fotografický průmysl se mění rychlostí, která již v minulosti zaskočila nejednoho výrobce či prodejce. Nástup digitální fotografie se stal osudným další tradiční značce - Contaxu. Kdo má vlastně šanci přežít na nových trzích?

 

 

 

ILFORD se probral z finančního komatu

8. dubna 2005, 00.00 | Britská společnost ILFORD, tradiční výrobce špičkových černobílých materiálů a inkjetových médií, byla převzata managementem a zřejmě se tak definitivně zbavila svých finančních potíží. Výroba nejznámějších černobílých materiálů tak zůstane zachována.

 

 

 

Kolik a jakých digitálních fotoaparátů se prodalo loni v ČR?

9. března 2005, 00.00 | Pro český trh prakticky neexistují žádné přesné oficiální údaje o tom kolik a jakých digitálních fotoaparátů se prodá. Využili jsme kontaktů s prodejci, distributory a dovozci pro přípravu exkluzivní výroční zprávy DF pro rok 2004. Výsledky jsou překvapivě dobré a přesné.

 

 

 

Strana výpisu

... 21

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: