Ostatní - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Olympus Camedia C5050Z - konec tradice

20. srpna 2002, 00.00 | Olympus včera uvolnil první informace o novém kompaktním digitálním fotoaparátu s rozlišením 5mil. bodů a podporou tří typů paměťových karet. Olympus po dlouhé době výrazně přepracoval tělo svého kompaktního fotoaparátu!

 

 

 

Krátká zpráva - 1586

19. srpna 2002, 11.16 | Nové stránky spustil Institut digitální fotografie - stránky propagátora digitální fotografie. Odbornými garanty jsou přední žurnalisté z oboru, mj. Ondřej Neff a Jan Březina. Mezi konkrétní aktivity Institutu patří vydávání publikací edice Praktická fotografie, pořádání seminářů a certifikovaní fototechniky.

 

 

 

Hory a lidé, jak je viděl Vilém Heckel

13. srpna 2002, 00.00 | Byla po něm pojmenována jedna odrůda rododendronu - sporého keře, který přežívá a krásně kvete i v drsném horském prostředí. Také Vilém Heckel prožil převážnou část svého nedlouhého života na cestách k nejvýše položeným místům naší planety a po návratu o tom vydával svědectví v podobě nádherných, působivých fotografií. Miloval hory, které se nakonec staly i jeho osudem. Možná kvete keř nesoucí Heckelovo jméno i na místě jeho posledního odpočinku - na pomalu zarůstající kamenné lavině pod Huascaránem.

 

 

 

Olympus Camedia C-220 zoom v praxi

12. srpna 2002, 00.00 | Našim redakčním testem prošel příjemný a velmi snadno ovladatelný digitální kompakt od Olympusu, který je dnes nabízen za necelých 10.000Kč. Jak obstál a co uživateli může nabídnout?

 

 

 

Krátká zpráva - 1578

8. srpna 2002, 16.38 | Olympus začal nabízet nový balíček pro uživatele digitálních fotoaparátů. Starter Kit obsahuje značkovou 32MB kartu Smart Media Olympus, nabíječku BU60SE se 4NiMH články 1700mAh, program Camedia Master 4.0 Pro a českého tištěného průvodce digitální fotografií. To vše v zajímavé ceně 1.990 Kč.

 

 

 

HP inovuje řadu digitálních fotoaparátů photosmart

8. srpna 2002, 00.00 | Výrazné obnovy se koncem července dočkala řada digitálních fotoaparátů společnosti Hewlett-Packard, která ohlásila celkem tři nové modely digitálních fotoaparátů, které tak doplní fotoaparáty photosmart 120 a 812 ohlášené letos v dubnu. Na co se můžeme těšit?

 

 

 

Sony DCR-IP220K - když se zkříží digitální fotoaparát s videokamerou

6. srpna 2002, 00.00 | Plnohodnotné spojení funkce digitální videokamery a digitálního fotoaparátu je považováno za technicky nemožné s ohledem na různorodost obou zařízení. Přesto Sony představilo hybrid, který by podle parametrů mohl znamenat průlom!

 

 

 

Pětice nových digitálních fotoaparátů Fuji

5. srpna 2002, 00.00 | Společnost Fujifilm představila pětici nových modelů digitálních fotoaparátů podporujících paměťové karty xD Picture Card. Vyplatí se na tyto novinky čekat až do konce září nebo ne?

 

 

 

Krátká zpráva - 1567

2. srpna 2002, 13.04 | Fujifilm dnes představil čtyři nové modely digitálních fotoaparátů vybavených paměťovým slotem xD Picture Card. Více informací přineseme v pondělí.

 

 

 

SmartMedia karty mají svého nástupce - xD Picture Card

31. července 2002, 00.00 | Společnosti Fujifilm, Olympus a Toshiba včera oficiálně představily zcela nový typ paměťových karet pro digitální fotoaparáty a další elektroniku. Co můžeme čekat od nástupce SM karet a jak to bude s kompatibilitou?

 

 

 

Strana výpisu

... 416 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: