Ostatní - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Bezplatný filtr Dreamy Photo pomůže s efekty digitálních fotografií

2. července 2002, 00.00 | Společnost Auto FX Software uveřejnila novou sadu kreativních modulů Dream Suite 2 a v rámci propagace svých produktů současně uvolnila k bezplatnému používání jeden filtr ze starší sady Dream Suite umožňující vytvářet efekt "zasněné" fotografie.

 

 

 

Krátká zpráva - 1523

1. července 2002, 21.02 | Máte-li chuť změřit své schopnosti v oblasti digitální fotografie, můžete se přihlásit do soutěže LUMIX AWARD pořádané společností Panasonic a vyhrát případně i hodnotné ceny.

 

 

 

Fotografie na zámku Šíleně smutné princezny

28. června 2002, 00.00 | Na zámku Blatná se natáčely klíčové scény české filmové pohádky, dnes již kultovní. V zámecké výstavní síni je nyní instalována výstava fotoprací vítězů celostátní soutěže Blatenská růže. Jako by vás ovanul svěží vítr nových nápadů, netradičních zpracování, kvalitního řemesla - prostě lahůdka pro všechny, kdo mají rádi dobrou fotografii!

 

 

 

Recenze softwarového balíku PhotoTOOLS: PhotoCLAMP

26. června 2002, 00.00 | Novinkou na českém trhu mezi programy pro práci s bitmapovými obrázky ve Windows je balík PhotoTOOLS obsahující čtyři specializované nástroje, ze kterých se dnes podrobněji podíváme na PhotoCLAMP, program na komprimaci JPEG/ePIC obrázků. Jak funguje program nabízený v ČR za velmi příznivou cenu?

 

 

 

Co se děje v dámských sprchách?

25. června 2002, 00.00 | Dorothea Bylica je mladá polská fotografka s mnohdy odvážnými a lehce provokativními nápady. Po výstavě kolekce domácích zátiší, provázených vlastními akty, nabízí nyní svým Pražanům, kteří jí rozumějí, netradiční pohled na prostředí (podolského) bazénu. Prodírá se věčnou párou sprch, bloudí kachlíčkovými labyrinty chodeb, a pak se i s fotoaparátem ponoří do ticha modrozeleného světa. Tady se odehrávají její příběhy na hranici skutečnosti a snu.

 

 

 

Krátká zpráva - 1509

19. června 2002, 09.19 | Český Fujifilm nám právě potvrdil, že do ČR dorazila první dodávka fotoaparátů FinePix S602Z a Minolta včera potvrdila první dodávku DiMAGE 7i pro náš trh. Oba fotoaparáty by se měli v nejbližších dnech objevit v maloobchodě, ale jejich dodávky jsou zatím omezené!

 

 

 

Krátká zpráva - 1507

19. června 2002, 00.16 | Minolta v USA začala nabízet možnost provést firmwarový upgrade fotoaparátů DiMAGE 7 za cca 50 nebo 80USD, který starému fotoaparátu dodá většinu nových funkcí verze 7i. Bližší informace pro český trh zjišťujeme.

 

 

 

Pentax Optio RS - nová generace

18. června 2002, 00.00 | Pentax podobně jako řada dalších výrobců přichází s vylepšenou generací trhem prověřených modelů Optio 330 a Optio 430. Jak vypadá taková letní inovace dle Pentaxu?

 

 

 

Skenerové novinky od UMAXu

14. června 2002, 00.00 | Jak se zdá na poli skenerů nás po delší době čekají nové produkty i nové ceny. Jedním z prvních výrobců, který poodhalil svoje plány je UMAX.

 

 

 

Fotografie v oblacích

14. června 2002, 00.00 | Fotografujete rádi a dobře, a přesto vám chybí šance vystavit své snímky v některé renomované galerii? Neházejte flintu do žita! Existují totiž alternativní způsoby, jak svůj talent ukázat širší veřejnosti. Například kolegům - tak jako zaměstnanci Řízení letového provozu ČR, jejichž štědře obeslaná podniková soutěž letos přinesla neobyčejně atraktivní výsledky!

 

 

 

Strana výpisu

... 419 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: