Soutěž o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU 2013 - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Soutěž o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU 2013

13. května 2013, 14.09 | Od začátku května můžete soutěžit ve 4. ročníku mezinárodní soutěže o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU roku 2013. Letos soutěží CEWE FOTOKNIHY z České republiky, Slovenska a Polska. V ČR je možno přihlašovat CEWE FOTOKNIHY objednané u firem Fotolab.cz, FotoStar, dm drogerie, drogerie Teta, Globus a Makro.

 

Také nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU roku 2013 budou volit zákazníci CeWe Color, příznivci CEWE FOTOKNIHY, VIP osobnosti, odborníci ze světa fotografie a zástupci společnosti CeWe Color. Soutěž probíhá od 1. 5. 2013 do 31. 1. 2014 v osmi měsíčních kolech. Za každý soutěžní měsíc je zvolen výherce hlasování, cena VIP poroty a proběhne vyhodnocení SMS soutěže. Do absolutního finále postoupí všichni výherci hlasování a cen VIP poroty. Za každý stát to je 16 CeWe Fotoknih. Do finále tedy postoupí za všechny tři státy dohromady 48 nejkrásnějších CEWE FOTOKNIH za rok 2013.

 

soutěž o nejkrásnější CeWe Fotoknihu roku 2013

 

Soutěžící v České republice hrají o nový automobil a hodnotné ceny v měsíčních kolech hlasování a cen VIP poroty. Každý soutěžící navíc získá slevu 500 Kč na objednávku další CEWE FOTOKNIHY. Novinkou tohoto ročníku je SMS hlasování. Za každý SMS hlas získá hlasující 100korunovou slevu na objednávku CEWE FOTOKNIHY a navíc je zařazen do slosování o hodnotné ceny, které bude probíhat také za každé měsíční kolo.

 

Pro každou soutěžní CEWE FOTOKNIHU se soutěží vždy celý kalendářní měsíc následující po měsíci zveřejnění v soutěži. Cenu hlasování vyhraje soutěžící, který získá největší počet poctivých hlasů. Tento počet je součtem online a SMS hlasů. Cenu VIP poroty zvolí porotce dle vlastního výběru. Za každý soutěžní měsíc bude také vyhlášen výherce SMS hlasování. Ten bude zvolen na základě vyhodnocení SMS soutěže.

 

soutěž o nejkrásnější CeWe Fotoknihu roku 2013

 

Novinkou tohoto ročníku je také inovovaný systém hlasování. Hlasující může dát 1 hlas za 24 hodin. Každý hlasující se identifikuje prostřednictvím emailové adresy, resp. telefonního čísla. Hlasovat je možno těmito způsoby:

● online kliknutím na tlačítko „dát hlas“, vyplněním emailu, kliknutím na „odeslat“ a následným potvrzením hlasu kliknutím na link v emailu;

● online kliknutím na tlačítko „dát hlas“, vyplněním emailu a osobního čísla a kliknutím na „odeslat“; osobní číslo vám přijde v emailu při prvním hlasování;

● odesláním SMS na číslo 903 09 10; cena jedné SMS je 10 Kč vč. DPH; za každou odeslanou SMS obdržíte kupón na slevu 100 Kč na CEWE FOTOKNIHU; na SMS hlasování se vztahuje stejné pravidlo jako na online hlasování: 1 hlas za 24 hodin z jednoho čísla.

 

Do soutěže je možno přihlásit CEWE FOTOKNIHY zadané do výroby od 19. 4. 2013 do 30. 11. 2013. Registrovat je možno do 30 dnů od zadání do výroby. Soutěžními typy CEWE FOTOKNIH jsou CEWE FOTOKNIHA A4, A4 panorama a XL, v tvrdých deskách, tištěné a tištěné v úpravě vysoký lesk. Kompletní pravidla soutěže a podrobné informace o soutěži jsou v příloze. Také si můžete v novém okně otevřít web cewe-fotokniha.cz/soutěž.

 

Organizátor soutěže vám přeje mnoho zábavy a štěstí v soutěži.

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: