Photokina - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Photokina

Photokina 2004: Trendy fotografického průmyslu

25. října 2004, 00.00 | Photokina je tradičním veletrhem, který již dávno přerost nejen hranice pořádajícího Německa, ale i Evropy. Jednou za dva roky soustředí do Kolína nad Rýnem všechny významné výrobce nejen fotoaparátů, ale veškeré fotografické techniky, příslušenství, zpracovatelské a studiové techniky a v posledních letech i techniky prezentační. Prostě a jednoduše vše co se fotografie klasické či digitální dotýká je ve větší či menší míře na photokině zastoupeno.

 

 

 

Photokina 2004: Novinky u Hasselbladu – první středoformátová DSLR

15. října 2004, 00.00 | Švédská firma Hasselblad oznámila na veletrhu Photokina spojení s dánskou společností Imacon. Ze spojení výrobců středoformátových zrcadlovek a digitálních zadních stěn logicky vzešla digitální středoformátová zrcadlovka H1D.

 

 

 

Photokina 2004: Microsoft a bezdrátový přenos fotografií

13. října 2004, 00.00 | Společnost Microsoft se zúčastnila veletrhu Photokina 2004 v Kolíně nad Rýnem a prezentovala zde své nové technologie bezdrátového přenosu fotografií z fotoaparátu do počítače. Vše bylo názorně ukázáno na Nikonu D2X a zazněla i chlouba, že se nový protokol chystá podpořit i společnost Canon.

 

 

 

Photokina 2004: Nové objektivy (nejen) pro DSLR

11. října 2004, 00.00 | Na Photokině se představovaly hlavně novinky z řad kompaktních fotoaparátů, zrcadlovek a paměťových karet. Lehce v pozadí byly nové objektivy, jejichž stručný souhrn Vám nabízíme v tomto článku.

 

 

 

Ohlédnutí za Photokinou: Pentax a jeho miniaturní zrcadlovka

8. října 2004, 00.00 | Společnost Pentax představila na veletrhu Photokina svojí novou digitální zrcadlovku *ist Ds, která má nyní lépe konkurovat modelům D70 od Nikonu a 300D od Canonu. Kromě toho byly k vidění i malé digitální kompakty Optio.

 

 

 

Photokina: inovativní Sanyo Xacti C4

7. října 2004, 00.00 | Společnost Sanyo na podzim 2003 uvedla originální fotoaparát Xacti C1, který vynikal především osobitým neotřelým designem a schopností pořizovat kvalitní videosekvence se stereo zvukem. Nyní mu bylo dopřáno vylepšení, vyměněn byl snímač a LCD displej. Inovovaný model Xacti C4 byl představen právě na veletrhu Photokina 2004.

 

 

 

Ohlédnutí za Photokinou: Nikon

6. října 2004, 00.00 | Dnes nabízíme souhrn novinek od společnosti Nikon. Stánek jednoho z největších výrobců fotoaparátů byl naladěn do žluté barvy ve znamení nového loga a image firmy. Co všechno tedy na Photokině Nikon představil?

 

 

 

Photokina 2004: Nové bezpečné karty Lexar

5. října 2004, 00.00 | Společnost Lexar na Photokině představila nové typy CompactFlash karet. Jeden je určen pro přenášení informací o nastavení fotoaparátu, uživateli a podobně. Druhý typ je bezpečně chráněn heslem, ke kterému budou mít přístup pouze vybraná zařízení.

 

 

 

Ohlédnutí za Photokinou: Canon

5. října 2004, 00.00 | Canon předvedl dvě nové digitální zrcadlovky, kompakty s českým menu a několik dalších zařízení. Připravili jsme pro Vás krátké shrnutí nových produktů společnosti Canon, které byly prezentovány na Photokině.

 

 

 

Photokina 2004: Dva různé low-endy od Olympusu

4. října 2004, 00.00 | Olympus představil těsně před Photokinou nové dva lidové digitální fotoaparáty C-370 Zoom a C-470 Zoom. Nabízíme vám praktické srovnání prvních dojmů z těchto dvou levných kompaktů přímo z expozice Olympusu v Kolíně nad Rýnem.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: