Tapeta: Charmi jede na výlet - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tapety

Tapeta: Charmi jede na výlet

13. července 2006, 00.00 | Měli jsme domluveno, že se pro ni zastavíme v pátek krátce po poledni. Pro Charmi. Nádhernou bíglí slečnu z Hlavence. Navečer začínala První bíglí víkendovka Prvního beagle výletnického clubu.

Charmi jede na výlet

Měli jsme domluveno, že se pro ni zastavíme v pátek krátce po poledni. Pro Charmi. Nádhernou bíglí slečnu z Hlavence. Navečer začínala První bíglí víkendovka Prvního beagle výletnického clubu. Charmi na nás již čekala s pečlivě sbaleným batůžkem na zádech. S sebou měla nejenom granule své oblíbené značky, ale i čokoládu pro nás, její dvoudenní páníčky.

Před domem se s ní ještě rozloučil její taťka Forrest, celým jménem Forrest Gump Simply the Best. Na rozloučenou ji dal ještě několik dobrých rad, např. jak se chovat ve společnosti dvaceti dalších bíglů, jak se nejlépe odrazit při skoku do dálky, či jak nejrychleji nalézt buřt v bludišt. Zkrátka ji předával rady jak uspět v náročném bíglím desetiboji.


© Foto: ing. Jirí Heller

Zde je tapeta ke stažení v rozlišení:

800x600

1024x768

1280x1024


Fotografický tip:
Czech Pes Photo: Antonín Malý a hosté. Galerie Josefa Sudka, Maiselova 2, www.czechpesphoto.cz, výstava se koná do 13. 8. 2006

V minulém roce se konala první výstava fotografií psů Antonína Malého, tématu, kterému se autor, člen AF ČR, věnuje již mnoho let. Výstava s názvem inspirovaným prestižní soutěží Czech Press Photo. Pan Antoní Malý vytváří zejména umělecké portréty psů. Tyto pak doplňuje obsahově i technicky dokonalými kolážemi. Mnohé jsou inspirovány skutečnými událostmi. Velmi známým se stalo např. jeho dílo Pes Tek, psí alegorie na policejní zásah na Czech Teku v loňském roce.

V letošním roce byly do druhého ročníku přizváni např. J. Hníka, J. Poláčka, A. Lhotákovou, St. Tůmu, J. Hellera, M. Midasovou a další.

Vrcholné prožití dne Vám přeje
Ing. Jiří Heller
člen Asociace fotografu CR

P.S. Snímek je součástí nabídky fotobanky společnosti HELLER.CZ s.r.o., www.heller.cz
© Foto:  

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Tapety  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: