Novinky - software - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Novinky - software

photokina 2006: Apple představil zbrusu nový Aperture 1.5

26. září 2006, 00.00 | Společnost Apple včera odpoledne představila v rámci veletrhu photokina 2006 novou verzi svého softwaru určeného pro profesionální organizaci a zpracování RAW formátů. Aperture 1.5 nabízí komfort, který u jiného softwaru dnes budete hledat jen stěží.

 

 

 

Zoner Photo Studio 9 - nová verze, nové funkce

19. září 2006, 00.00 | Společnost Zoner je se svým programem Photo Studio poměrně úspěšná a z jednoduchého nástroje se postupem času stal plnohodnotný pomocník pro prohlížení, editaci a publikaci digitálních fotografií. Každoroční představení nové verze se konalo i letos, měsíc před veletrhem Invex-Digitex 2006.

 

 

 

Novinky u Nikonu - D2Xs a nový software pro fotografování z počítače

2. června 2006, 00.00 | Poměrně nečekaně dnes Nikon oznámil novou verzi své nejlepší digitální DSLR zrcadlovky D2X. Změn není příliš mnoho a tak nemůžeme hovořit o plnohodnotném nástupci, což potvrzuje i nový název D2Xs. Jakých změn se dočkala 12,4 MPix zrcadlovka zastupující to nejlepší, co Nikon nabízí? Novinkou je také nová verze softwaru pro ovládání zrcadlovek z počítače a programu pro ověřování pravosti snímků.

 

 

 

Nikon Capture NX - podrobný test betaverze

26. května 2006, 00.00 | Nabízíme vám exkluzivní detailní informace o připravované nové verzi softwaru Nikon Capture NX spolu s prvními praktickými zkušenostmi z testování poslední beta verze. Jak obstojí nový nástroj pro práci s RAW soubory v dnešní ostré konkurenci?

 

 

 

Nikon představil novou verzi editačního software Capture NX

15. března 2006, 00.00 | Mezi záplavou zpráv o nových digitálních fotoaparátech by se mohla ztratit informace o nových verzích softwaru od Nikonu. Do již páté verze dospěl editační program Capture a novinkou je prohlížeč View Pro.

 

 

 

Corel Paint Shop Pro X je již oficiálně v české verzi

31. ledna 2006, 00.00 | Corel uvolnil oficiální českou verzi PSP X. Lokalizován je kompletně celý software vč. nápovědy a návodu.

 

 

 

PhotoPlus 2005 - softwarová smršť pro fotografy

26. října 2005, 00.00 | Nejvíce novinek přinesl veletrh PhotoPlus paradoxně na poli programů určených pro profesionální správu a úpravu fotografií. Na co všechno se můžeme těšit a jaké jsou dnešní trendy v oblasti práce s digitální fotografií?

 

 

 

PhotoPlus 2005

 

 

 

ACDSee se chystá mezi profesionály

21. října 2005, 00.00 | Prohlížeč fotografií ACDSee asi není potřeba nijak dlouze představovat. Kromě aktuální verze 8 by se počátkem příštího roku měla objevit i verze Pro určená pro profesionální uživatele. Čím by se měla lišit od stávajícího řešení? Chystá se konkurovat Photoshopu?

 

 

 

Adobe Photoshop Elements 4 a Premiere Elements 2 přicházejí na trh

3. října 2005, 00.00 | Společnost Adobe Systems představila Adobe Photoshop Elements 4.0, novou verzi svého softwaru pro úpravy fotografií, který vychází ze svého většího sourozence, Photoshopu. Photoshop Elements 4.0 společně s nově uvedeným Adobe Premiere Elements 2.0, které jsou dostupné jako samostatné produkty nebo v jednom prodejním balíku, představují cenově dostupný software.

 

 

 

Strana výpisu

15

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: