Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Miniaturizace paměťových médií pokračuje

17. prosince 2004, 00.00 | Jaké jsou nejžhavější novinky v oblasti miniaturních paměťovývh médií? Samsung začne vyrábět paměťové moduly s rozměry 12 x 14 mm s kapacitou až 128 MB a to není vše, Lexar již představil novou USB klíčenku s kapacitou 8 GB.

 

 

 

Průměrností ke slávě

17. prosince 2004, 00.00 | Tak by se dala v krátkosti charakterizovat profesní dráha jednoho ze současných „módních“ fotografů, dvorního zobrazovatele hvězd zářících i pohaslých, Jakuba Ludvíka. Jeho styl tvorby i image by mohly být námětem ke studii o tom, jak se člověk s průměrným talentem může stát známějším než většina jeho prokazatelně nadanějších kolegů. Ludvíkovy portréty nyní ve svém showroomu vystavuje firma Linea Pura.

 

 

 

Top fotografie z celého světa

14. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám novou inspiraci v podobě dvanácti nejlépe hodnocených fotografií z cest uživatelů naší galerie. Poznejte místa blízká i vzdálená očima druhých.

 

 

 

O Finech jen dobře

10. prosince 2004, 00.00 | Seveřani jsou zvláštní odrůdou Evropanů. Svobodomyslní, trochu drsní, trochu depresivní, s niterným vztahem k místu, kde přišli na svět, i kdyby už půlstoletí žili na druhém konci zeměkoule, a především civilní. I ta poezie je u nich civilní, bez patosu, neučesaná a nepřeslazená. Což dokazují fotografie sedmi současných finských autorů, vystavené v Pražském domě fotografie.

 

 

 

Sony VAIO Pocket - přehrávač hudby, databanka, nebo hard-disk?

7. prosince 2004, 00.00 | Společnost Sony má na trhu přímého konkurenta iPodu Photo od Applu. Sony VAIO Pocket přehrává hudbu, ukládá a zobrazuje snímky a nabízí stahování hudby z internetu. Budou stačit nabízené kapacity 20 a 40GB? Podívejme se zblízka, co se vše ukrývá v hliníkovém těle přístroje VAIO Pocket.

 

 

 

Nejlepší fotografie architektury

6. prosince 2004, 00.00 | Nabízíme vám výběr z tuctu nejlepších fotografií architektury z naší veřejné hodnotící galerie. Jde o sérii opravdu velmi zdařilých fotografií s nejrůznějšími motivy od ryze českých až po například olympijské.

 

 

 

Sára Saudková: Každý je trochu sprosťák a trochu anděl

3. prosince 2004, 00.00 | Na rozhovoru jsem se se Sárou Saudkovou domlouvala již před rokem. Možná je ale dobře, že jsme se tehdy míjely, neboť mezitím se v životě této charismatické ženy odehrálo několik závažných změn. Narodil se jí syn, přestěhovala se … a dostala nabídku zúčastnit se reprezentativní výstavy FotoArtFestival v Polsku, kde bude v nejlepší světové fotografické společnosti. K té směřovala hned první otázka.

 

 

 

Olympus mju 500 Digital - elegance pro sezónu 2005

30. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Olympus chystá inovaci své řady mju Digital o nový model, jenž slibuje 5 milionové rozlišení, 3 násobný optický zoom a 2,5" LCD displej. mju 500 Digital samozřejmě nabídne i další vylepšení, aby obstál v tvrdé konkurenci novinek v roce 2005.

 

 

 

Rollei dk4010 – ochuzený ultrazoom?

29. listopadu 2004, 00.00 | Společnost Rollei přichází na trh s novým modelem digitálního aparátu, jenž má v sobě 10násobný optický zoom a EVF hledáček. Na druhou stranu disponuje jen automatickým expozičním režimem a 1,5" LCD displejem. Pro koho je určen tento kříženec mezi EVF zrcadlovkou a jednoduchým automatem?

 

 

 

Top amatérské akty

29. listopadu 2004, 00.00 | Nabízíme Vám výběr sedmi nejlepších aktů, které můžete vidět v naší hodnotící galérii. Nechte se příjemně překvapit úrovní prací amatérských fotografů.

 

 

 

Strana výpisu

... 322 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: