Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

HP ScanJety 3770 a 4070 Photosmart - řešení pro domácí skenování

18. srpna 2004, 00.00 | Společnost HP představila dvojici nových cenově dostupných domácích plošných skenerů, určených zejména pro práci s fotografiemi. Jaké novinky připravilo HP pro podzimní trh skenerů?

 

 

 

HP photosmarty R507 a M307 přicházejí

16. srpna 2004, 00.00 | Společnost HP uvolnila informace o dvojici nových kompaktních digitálních fotoaparátů navazujících na konstrukci modelu nejvyššího kompaktního R707. Díky naší účasti na HP LAB nabízíme kromě základních informací i první praktické zkušenosti s těmito fotoaparáty.

 

 

 

Dokonale fotografický Optipix 3 pro Adobe Photoshop

13. srpna 2004, 00.00 | Novou verzi svého balíku plug-inů pro Adobe Photoshop představila společnost Reindeer Graphics. Optipix je profesionální sada filtrů a manipulačních nástrojů určených na zpracování a úpravy digitálních fotografií. Podrobnější informace a celém softwarovém balíku najdete v našem článku.

 

 

 

Novinky v řadách digitálních videokamer

13. srpna 2004, 00.00 | Na trh brzy přijdou nové poloprofesionální videokamery formátu miniDV, které nevynikají pouze svými schopnostmi natáčet kvalitní videa, ale také schopností, díky svým CCD čipům, fotografovat statické snímky na paměťovou kartu. Kvalita i rozlišení jdou u videokamer stále vzhůru a tak se není čemu divit, že někteří již běžně fotí pouze videokamerou. Jaké novinky si pro nás tedy společnosti Canon a Sony nachystaly?

 

 

 

FujiFilm FinePix S5500 a S3500

11. srpna 2004, 00.00 | Nové digitální EVF zrcadlovky z kategorie ultrazoomů společnosti FujiFilm již brzy přijdou na trh. Překvapivě mají oproti předcházejícím modelům klasické CCD snímače. Jaké jsou další změny? Jsou k užitku, nebo jsou jen kosmetické?

 

 

 

Nový kurz: Modelingová fotografie

11. srpna 2004, 00.00 | Fotografovani.cz si vás společně s IDIFem dovoluje pozvat na nový fotografický kurz "Modelingová fotografie", který si v létě odbyl svoji premiéru a nyní bude pro velký zájem pořádán o prázdninách ještě 26.8.2004.

 

 

 

Fotografická soutěž "Probouzení jara" - vyhlášení výsledků

9. srpna 2004, 00.00 | S malým zpožděním přinášíme oficiální vyhodnocení amatérské fotografické soutěže "Probouzení jara", která probíhala od května v naší fotografické galerii.

 

 

 

Panasonic útočí s modely Lumix FX2 a FX7 na ultrakompaktní segment

6. srpna 2004, 00.00 | Panasonic poměrně radikálně obměňuje svou produktovou řadu. S novými ultrakompaktními modely FX2 a FX7 chce zaútočit na masový trh a využít všech svých silných stránek. Je libo ultrakompakt s optickou stabilizací obrazu?

 

 

 

Konica Minolta G530 a X50 rozšíří nabídku 5 MPix kompaktů

4. srpna 2004, 00.00 | Kromě novinek v řadě DiMAGE Z představila Konica Minolta dva nové 5 MPix modely s kapesními rozměry. Novinky se v srpnu dočká jak řada X, tak i řada stylových kovových kompaktů G. Upgrade přichází v ten správný okamžik.

 

 

 

Canon PowerShot A85 - přískoky vpřed

2. srpna 2004, 00.00 | Řada "lidových" digitálních fotoaparátů Canon PowerShot A si získala celosvětově obrovský věhlas a obrovské zástupy spokojených uživatelů. Není tedy divu, že ji Canon pravidelně oprašuje tak, aby měl vždy připravenou v záloze nějakou novinku.

 

 

 

Strana výpisu

... 326 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: