Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

SharpRaw - vynikající pomocník pro práci s RAW fotografiemi

15. září 2004, 00.00 | Zpracování digitálních fotografií ve formátu RAW má mnoho úskalí. Pokud však použijete správný nástroj, můžete čekat výborné výsledky. SharpRaw je specializovaný konvertor RAW fotografií, ze kterých umí vyčistit šum, zaostřit je, upravit jejich barvy a zvětšit je nebo naopak zmenšit na požadované rozlišení.

 

 

 

Sony Cybershot DSC-V3 – nový top kompakt

15. září 2004, 00.00 | Mnoho času do veletrhu Photokina 2004 nezbývá a společnost Sony v těchto dnech představuje nový digitální kompakt, který je pokračovatelem řady V. Nový model nese označení Cyber-shot DSC-V3 by byl rád králem své třídy. Má na to?

 

 

 

HP představila nové digitální fotoaparáty a inkoustové tiskárny

13. září 2004, 00.00 | Koncem srpna představila společnost Hewlett-Packard novinářům řadu novinek, které uvádí v nejbližší době na náš trh. Z pestré palety produktů se v tomto článku zaměříme pouze na novinky v oblasti digitálních fotoaparátů a inkoustových tiskových technologií.

 

 

 

Preview: Zoner Photo Studio 7

13. září 2004, 00.00 | Společnost ZONER software představila 1.9.2004 na své tiskové konferenci Zoner Photo Studio 7. Jedná se o novou verzi nejprodávanějšího programu na práci s fotografiemi u nás - Zoner Media Explorer 6. V tomto článku vám nabízíme první zkušenosti s beta verzí.

 

 

 

Digital Film Tools 55mm v4.0 - naučte svůj Photoshop fotografovat

8. září 2004, 00.00 | Pod trochu záhadným názvem se ukrývá poměrně zajímavá sada efektových filtrů určená pro korekce a jiné úpravy digitálních fotografií. Všechny filtry jsou přitom dostupné v rámci jednoho Adobe Photoshop kompatibilního plug-inu, který je určen nejen pro Photoshop, ale i pro různé video editory a jiné efektové systémy.

 

 

 

Olympus útočí na masy s mini-mju Digital

6. září 2004, 00.00 | Olympus, který je nejprodávanější značkou na českém trhu, se rozhodl zaútočit na pozice svých konkurentů opravdu netradičním digitálním kompaktem, který rozhodně nepřehlédnete. Jde jen o módní výstřelek nebo má Olympus zaděláno na další triumf?

 

 

 

Mega srovnávací test 4 nejprodávanějších digitálních zrcadlovek

3. září 2004, 00.00 | Před několika týdny oznámil Nikon zlevnění 6 megapixelové digitální zrcadlovky Nikon D100. Protože digitální zrcadlovky tvoří královskou třídu mezi digitálními fotoaparáty, přinášíme Vám rozsáhlý test 4 nejprodávanějších DLSR na českém trhu a sice Nikonu D100, Nikonu D70, Canonu EOS 10D a Canonu EOS 300D. Pokud uvažujete nad jejím pořízením, neměli byste tento článek minout.

 

 

 

Za Josefem Větrovským do New Yorku

1. září 2004, 00.00 | …či Paříže se budou muset vydat ti, kdo nestihli srpnovou výstavu Drtikolova žáka Josefa Větrovského v pražské Špálovce. O jeho práce je podle pořádajícího galeristy Rifo Dobry v zahraničí mnohem větší zájem než v Čechách, kde byl uznávaným kritikem dokonce označen za pouhého epigona svého velkého učitele. Ale je tomu skutečně tak?

 

 

 

Sony DSC-L1 miniatura takřka bez kompromisu

31. srpna 2004, 00.00 | Společnost Sony představila nástupce svých populárních miniaturních fotoaparátů řady U. To, že se rozhodla pro zcela nové označení, není náhodou. L1 je první opravdovou miniaturou takřka bez kompromisů.

 

 

 

Vstup na Fórum digitální fotografie s 30% slevou pouze dnes

31. srpna 2004, 00.00 | Dnes naposledy máte možnost se přihlásit na podzimní Fórum digitální fotografie s 30% slevou vstupného, která je k dispozici pouze do 31.8.2004. Pokud si chcete vyzkoušet svůj fotoaparát, zafotit si v ateliéru, podívat se na práci profesionálů nebo si například vybrat nový fotoaparát, využijte tuto speciální nabídku.

 

 

 

Strana výpisu

... 324 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: