Novinky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Apple představil Photo iPod

28. října 2004, 00.00 | Společnost Apple Computers rozšířila funkčnost svého audio přehrávače iPod vybaveného interním hard diskem o prohlížení fotografií na barevném LCD. Pokud máte rádi hudbu, fotografie a styl najednou, možná vás nový Apple iPod Photo zaujme.

 

 

 

Lexmark uvádí na trh dvě nová řešení pro domácí tisk fotografií

27. října 2004, 00.00 | Společnost Lexmark uvedla na český trh dva nové modely fototiskáren, jeden kombinující výhody tiskárny a skeneru a druhý určený pouze pro tisk. Oba mají LCD displej, čtečku paměťových karet a jsou nabízeny za lákavé ceny.

 

 

 

Novinky od společnosti Olympus - vize budoucnosti se blíží

27. října 2004, 00.00 | Společnost Olympus na nedávné tiskové konferenci představila několik výrobků chystaných na příští rok. Mezi nimi i koncepci E. I. S. a systém m:robe, o kterých prozradila i několik podrobností. Pojďme se na ně podívat.

 

 

 

Výstava fotografické techniky, služeb, sw a příslušenství v rámci Fóra digitální fotografie

26. října 2004, 00.00 | Součástí každého Digifóra je výstava partnerských firem, představující každoročně de facto všechny fotoaparáty, tiskárny a příslušenství aktuálně prodávané na tuzemském trhu. Vzhledem k tomu, že termín podzimního Fóra se velmi blíží, jsme rádi, že můžeme publikovat konečný přehled vystavujících partnerů, kteří opět představí v podstatě všechny důležité produkty v dané oblasti na trhu.

 

 

 

Photokina 2004: Trendy fotografického průmyslu

25. října 2004, 00.00 | Photokina je tradičním veletrhem, který již dávno přerost nejen hranice pořádajícího Německa, ale i Evropy. Jednou za dva roky soustředí do Kolína nad Rýnem všechny významné výrobce nejen fotoaparátů, ale veškeré fotografické techniky, příslušenství, zpracovatelské a studiové techniky a v posledních letech i techniky prezentační. Prostě a jednoduše vše co se fotografie klasické či digitální dotýká je ve větší či menší míře na photokině zastoupeno.

 

 

 

Samsung SCH-S250 - první mobilní telefon s integrovaným 5MP fotoaparátem

25. října 2004, 00.00 | Výrobci mobilních telefonů se ženou za honbou megapixelů a pomyslnou cílovou pásku v kategorii 5MP protrhla jako první společnost Samsung, která oznámila svůj nový model mobilního telefonu s integrovaným 5MP fotoaparátem a interním bleskem. Do konce roku slibuje mobil s 10MP fotoaparátem.

 

 

 

Otevřu si flašku vína a čekám na slunko

22. října 2004, 00.00 | Pavlu Brunclíkovi se v poslední době daří, na co sáhne. Po nedávné reprezentativní výstavě v Mánesu, která přilákala rekordní počet návštěvníků, chystá knihu a další velkou expozici, tentokrát v Rusku. Jeho životní partnerkou se navíc stala mladá půvabná žena, s níž může sdílet své umělecké pochybnosti i radosti – je totiž rovněž fotografkou. I když rozhovory dává nerad, v případě Fotografování udělal výjimku.

 

 

 

Vyhrajte Panasonic FZ20 či další hodnotné ceny

21. října 2004, 00.00 | Ve spolupráci s českým zastoupením společností Panasonic a Lexmark jsme pro všechny návštěvníky Fóra digitální fotografie připravili soutěž o 3 digitální fotoaparáty a fototiskárnu. Jak je těžké vyhrát vlastní FZ20ku?

 

 

 

Konica Minolta E40 - low-endová novinka s 2,0" LCD

18. října 2004, 00.00 | Společnost Konica Minolta připravuje pro předvánoční trh novinku určenou pro začínající fotoamatéry. E40ka by se měla stát fotoaparátem pro nejširší masy a prosadit se ve velmi težké konkurenci cenově dostupných modelů. Jaké jsou její šance?

 

 

 

Photokina 2004: Novinky u Hasselbladu – první středoformátová DSLR

15. října 2004, 00.00 | Švédská firma Hasselblad oznámila na veletrhu Photokina spojení s dánskou společností Imacon. Ze spojení výrobců středoformátových zrcadlovek a digitálních zadních stěn logicky vzešla digitální středoformátová zrcadlovka H1D.

 

 

 

Strana výpisu

... 324 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: